Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Kosmetyczka miała jej zrobić idealne brwi. Pokazała koszmarne zdjęcia, usuwanie będzie kosztować fortunę
Karolina Kawecka
Karolina Kawecka 06.04.2020 12:46

Kosmetyczka miała jej zrobić idealne brwi. Pokazała koszmarne zdjęcia, usuwanie będzie kosztować fortunę

kosmetyczka
fot. instagram.com @kimlaysonbeauty, @leahboouety

Każda kobieta chce wyglądać pięknie, dlatego często korzystamy z usług kosmetyczki. Zawód ten został stworzony, by pomagać nam czuć się ze sobą wspaniale każdego dnia. Jego podstawowym zadaniem jest upiększanie, okazuje się jednak, że nie każda kosmetyczka potrafi sprostać temu wyzwaniu. Zamieszczane w Internecie zdjęcia pokazują, że nie każdy urodził się z powołaniem do wykonywania tego zawodu.

Kosmetyczka to zawód, który wymaga odpowiednich predyspozycji. Te kobiety poprosiły o idealne brwi. Efekt, jaki zobaczyły po wykonanej usłudze, przeraził je. Po Internecie krążą koszmarne zdjęcia. Naprawienie szkód będzie kosztować dużo więcej niż nieudany zabieg.

Czy kosmetyczka zadba o twoje brwi?

Tak, kosmetyczka powinna pomóc ci sprawić, by Twoje brwi wyglądały pięknie. Często trudno jest je ujarzmić samodzielnie. W tym miejscu jest za dużo, a w tamtym znowu za mało włosków. Gdy same nie potrafimy sobie poradzić, zgłaszamy się właśnie do kosmetyczki.

Najpowszechniejsze od lat zabiegi to tradycyjna regulacja woskiem, bądź pęsetą oraz malowanie brwi henną. Te podstawowe usługi powinny znajdować się w cenniku każdego salonu piękności. Coraz więcej zakładów rozwija swoją działalność w tym zakresie, a co za tym idzie, proponuje microblading.

  1. ak leczona jest córka Kasi Kowalskiej? Procedury ograniczają lekarzy, wokalistka jest w trudnej sytuacji
  2. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych
  3. Niepokojące doniesienia Szumowskiego o walce z epidemią. „My dostarczamy sprzęt, a on gdzieś znika”

Czym jest microblading?

Microblading to nic innego, jak permanentna pigmentacja brwi. Zabieg ten wymaga dużych umiejętności, cierpliwości i oczywiście precyzji. Pozwala cieszyć się idealnym kształtem brwi nawet przez kilka miesięcy. Nie wymaga też od nas częstej regulacji, czy samodzielnego poprawiania ich wyglądu w codziennym makijażu. Nie każda kosmetyczka potrafi jednak należycie wykonać ten zabieg.

Efekt microbladingu może być spektakularny. Sekret tkwi w tym, by oddać się w ręce odpowiedniej osoby, dlatego przed decyzją o jego wykonaniu, warto zapoznać się z pracami wybranej kosmetyczki.

Niestety zdarza się, że kobiety wychodzą z salonu niezadowolone. Wiąże się to z koniecznością usunięcia nowych brwi. Microblading to pewnego rodzaju tatuaż na naszej skórze, jak powszechnie wiadomo usuwanie tatuaży to ogromne koszta. Najczęściej cena zabiegu usunięcia jest wyższa niż sam nieudany zabieg. Kolejnym minusem jest ból, który towarzyszy korekcie. Pomyślcie dwa razy przed oddaniem się w ręce niedoświadczonej kosmetyczki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kosmetyczka

Doświadczone kosmetyczki przestrzegają przed takim efektem.

kosemtyczka

Nie tego oczekujemy.

kosmetyczka

Przed wizytą u kosmetyczki, należy sprawdzić prace, jakie już wykonała.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dwa ciała w mieszkaniu, na miejscu prokurator i policja. Nieoficjalnie: siostra zabiła brata, potem siebie?
  2. Tysiące osób modliło się w jednym miejscu. Dwie nie żyją, 2,5 tys. na kwarantannie, zagraniczny rząd poszukuje innych
  3. Dramatyczne nagranie z polskiego szpitala, pacjent obnażył całą prawdę. ”Nie macie pojęcia co się tutaj dzieje”
  4. Czy przed sklepami są kolejki? Dowiesz się bez wychodzenia z domu, tłumaczymy jak
  5. Epidemiolog twierdzi, że epidemia w Polsce zaczęła się kilka miesięcy temu. Wskazał prawdopodobną datę
  6. Ważny apel prezydenta do wszystkich Polaków. Chodzi o zakupy

źródło: papilot.pl