Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 14.12.2019 15:13

Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi

kosmetyczka
fot. Fox 4, youtube.com

Kosmetyczka miała pomóc kobiecie w nabraniu pewności siebie i ułatwić jej życie. To jednak zupełnie się nie udało. Wręcz przeciwnie, pogorszyła tylko całą tę sytuację. Kobieta musiała włożyć dużo czasu i wysiłku w to, żeby naprawić błąd rzekomej profesjonalistki.

Jami od urodzenia miała bardzo niewyraźnie, wręcz nieistniejące brwi. Kobiecie zawsze przysparzało to problemów, codziennie musiała malować swoje brwi od nowa, żeby podobało jej się, jak wygląda. Kosmetyczka chodziła jej po głowie, ale kobiecie jakoś nigdy nie udało się zrealizować pomysłu udania się do niej.

Kosmetyczka kompletnie to zepsuła

Któregoś dnia od córki Jami dostała karnet z Grouponu na microblading, do zrealizowania u jednej, konkretnej kosmetyczki. Kobieta była przeszczęśliwa i od razu udała się na zabieg. Podczas niego, zauważyła, że to, co robi jej kosmetyczka, jest raczej bolesne i nieprzyjemne, ale nie miała pojęcia, jak powinien on normalnie wyglądać, więc postanowiła cierpieć w milczeniu.

Dopiero kiedy wróciła do domu, Jami zorientowała się, co się stało. Zamiast dwóch, miała teraz cztery brwi, w dodatku bardzo źle wykonane. Kobieta nie mogła sobie poradzić ze swoim wyglądem. Z tego powodu jak wyglądała, przestał odzywać się do niej mężczyzna, z którym do tej pory się spotykała.

Wizyta w salonie tatuażu

W końcu Jami musiała udać się do profesjonalnego salonu tatuażu, gdzie tatuażystka usunęła jej nieudane tatuaże brwi. Kobieta chciałaby, żeby rzekoma „certyfikowana” kosmetyczka została pociągnięta do odpowiedzialności, ale ta zapadła się pod ziemię. To okropne, że mogła zrobić coś takiego i potem nie ponieść żadnej kary.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kosmetyczka

Wyglądała okropnie.

kosmetyczka

Kobieta była przerażona efektami.

kosmetyczka

Usuwanie brwi było bardzo bolesne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródła: thesun.co.uk