Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Kosmetyczka zrobiła jej laminacje brwi. Spojrzała w lustro i była zdruzgotana, zdjęcie może być wstrząsem
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 18.03.2020 22:02

Kosmetyczka zrobiła jej laminacje brwi. Spojrzała w lustro i była zdruzgotana, zdjęcie może być wstrząsem

kosmetyczka
fot. facebook.com/ melissa ryan

– Prawdopodobnie sama mogłam wykonać lepszą robotę z zasłoniętymi oczami. Nigdy wcześniej tego nie robiłam. Biorąc pod uwagę, że powinnam mieć test płatkowy co najmniej 48 godzin przed tym zabiegiem, mam poczucie, że ​​kosmetyczka była całkowicie niewykwalifikowana w tym obszarze. Nie lubię publikować swoich problemów związanych z pewnością siebie, ale dosłownie wróciłam do domu i płakałam, co jeszcze bardziej pogorszyło moje samopoczucie i wygląd – napisała kobieta na swoim profilu na Facebooku.

Kosmetyczka zaproponowała kobiecie zabieg laminacji, mimo iż jej brwi nie miały sobie nic do zarzucenia, były ładne i zadbane. Jednak to, co zobaczyła po zabiegu, doprowadziło ją do istnej rozpaczy.

Kosmetyczka wykonała zabieg laminacji, szczególnie polecany kobietom o niesfornych brwiach, którego celem jest regeneracja i nadanie im pięknego kształtu. Jednak w tym przypadku kobieta była zdruzgotana efektem zabiegu. Była przekonana, że efekt powinien wyglądać zdecydowanie inaczej od tego, co znalazło się na jej twarzy.

Kosmetyczka doszczętnie zepsuła brwi dziewczyny

Kobieta została źle potraktowana w salonie kosmetycznym. Widząc efekt zabiegu, żałowała, że zdecydowała się na niego. W głębi serca liczyła, że wkrótce on zniknie. Przeczytała również w internecie, że czasem trzeba dać brwiom wyschnąć i to nawet do 24 godzin. Nie zmieni to jednak faktu, że gdy wyszła z salonu piękności, zamiast czuć się fantastycznie, chciała zapaść się pod ziemię. Kobieta dzwoniła do salonu, ale jej numer został zablokowany. Postanowiła użyć social mediów do wyrażenia swojej opinii na temat przeprowadzonego na jej brwiach zabiegu.

-Efekt na moich brwiach całkowicie mnie nie zadowala. Moje brwi nie przypominają nawet tych ze zdjęć, którymi salon reklamuje się w mediach społecznościowych. Wyglądam jak kompletny głupek. Pewnie sama lepiej bym to zrobiła i to z zasłoniętymi oczami- napisała na Facebooku dziewczyna.

Długi, emocjonalny wpis na Facebooku wywołał falę oburzenia i współczucia wobec źle potraktowanej klientki.

  1. Nie żyje aktor ”M jak miłość” i ”Stawki większej niż życie”. Rodzina przekazała smutną wiadomość
  2. Emerytury zawieszone przez stan epidemiczny? ZUS i Poczta Polska zabrały głos, już wszystko jasne
  3. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?

Co mogło pójść nie tak?

Laminacja brwi wspaniale układa niesforne włoski. Dodatkowo może powiększyć ich grubość o 100 procent. Wiele kobiet wykonuje ten zabieg samodzielnie, ale jeśli chcemy zrobić to z kolorem, lepiej wybrać profesjonalny salon.

Dziewczyna, która miała pecha i trafiła na niezbyt dobrze wyszkoloną kosmetyczkę, teraz liczy na zwrot pieniędzy. Niestety odpowiedź salonu na jej prośby jest negatywna. Jednak i tak, swoim wpisem rozreklamowała salon niezbyt pochlebnie i najprawdopodobniej kosmetyczka zostanie po prostu bez klientek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kosmetyczka

Tak wyglądały brwi po nieudanym zabiegu laminacji.

kosmetyczka

Faktycznie, brwi przedstawiają się mało atrakcyjnie i profesjonalnie. Dlaczego kosmetyczka nie chce oddać pieniędzy za ewidentnie zepsuty zabieg?

kosmetyczka

Tak wyglądały brwi przed zabiegiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Grupa krwi może zwiększać podatność na koronawirusa. Ciekawe spostrzeżenie chińskich badaczy
  2. Wspaniałe wiadomości z Chin ws. koronawirusa. W końcu dają nadzieję
  3. Koronawirus w Polce: nie żyje ceniony lekarz. Był zarażony, przyczyna śmierci nie jest jasna
  4. TVP odwiedziło legendarnego aktora z okazji 100 urodzin. Na wizji przyznał się do innej orientacji, ukrywał ją całe życie
  5. Blond włosy dodają atrakcyjności? Przeprowadzono badania, wyniki odbierają mowę
  6. Stało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikaty

źródło: kobieta.gazeta.pl