Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Kosmetyczka odchyliła rzęsy klientki i zamarła. Opublikowała porażające zdjęcie
Weronika Dadok
Weronika Dadok 16.01.2023 17:21

Kosmetyczka odchyliła rzęsy klientki i zamarła. Opublikowała porażające zdjęcie

Wei Guo/ Facebook

Długie rzęsy zdecydowanie dodają uroku każdej kobiecie. Niestety nie wszystkie mogą pochwalić się zniewalającym spojrzeniem, wtedy z pomocą przybywa skuteczny zabieg kosmetyczny — przedłużanie. Warto jednak pamiętać, że po jego wykonaniu należy zadbać o odpowiednią higienę.

Niestety nie wszyscy stosują się do wytycznych, co może być tragiczne w skutkach, przekonała się o tym na własnej skórze Natalia. w okolicach jej rzęs pojawiły się niepokojące zmiany.

Kosmetyczka przeraziła się tym, co zobaczyła w okolicach rzęs klientki

Gdy zdecydujemy się na przedłużenie rzęs, musimy pamiętać o podstawowych zasadach, należą do nich między innymi odpowiednie dobranie kleju, który nie będzie szkodliwy, a także zachowanie długości, która nie będzie powodować dyskomfortu.

Jedna z klientek niestety przeszła bardzo ciężką drogę po wykonaniu zabiegu. Po roku przedłużania rzęs ujawniła się choroba, o której nie miała pojęcia. W związku z tym, że zabieg wykonywany jest ręcznie, należy wziąć pod uwagę możliwość pojawienia się infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Rzęsy mogą na swojej strukturze posiadać brud, niewidoczny gołym okiem.

Kosmetyczka, która zobaczyła, co kryje się przy linii rzęs u Natalii, aż zamarła. Okazuje się, że skarżyła się dyskomfort, tłumacząc go początkowo uczuleniem na pyłki drzew. Po czasie zbagatelizowała problem i niestety nie było to dobrym wyborem. Mieszki włosowe były uszkodzone, co doprowadziło do wypadania naturalnych rzęs.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie — Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi: rzęsy