Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Kosztuje niecałe 33 zł, a skutecznie zastępuje zabieg powiększania ust. Teraz dostaniecie go w Rossmannie
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 30.11.2023 06:23

Kosztuje niecałe 33 zł, a skutecznie zastępuje zabieg powiększania ust. Teraz dostaniecie go w Rossmannie

IMAGO/Arnulf Hettrich/Imago Stock and People/East News/Palatovskystudio/Canva, Błyszczyk z Rossmanna
Fot. IMAGO/Arnulf Hettrich/Imago Stock and People/East News/Palatovskystudio/Canva, Błyszczyk z Rossmanna

Co prawda Black Friday, Black Week i Cyber Monady mamy już sobą, jednak w sklepach nadal można znaleźć przecenione produkty, które zaskakują swoją jakością. Tak jest w przypadku tej nowości na polskim rynku. Już wiemy, że ten kosmetyk całkowicie odmieni podejście do powiększania usta, szczególnie że jest całkowicie bezbolesny, a przy tym skuteczny.

Błyszczyk zamiast zabiegu

Zabiegi w zakresie szeroko pojętej medycyny estetycznej to obecnie nic dziwnego. Korzystają z nich już nie tylko gwiazdy, ale również wiele kobiet, które oczywiście mają na to potrzebne fundusze. Powiększanie usta, czy wypełnianie zmarszczek to niemałe koszty.

Można to jednak sprytnie zastąpić. Na rynku nie brakuje produktów, które dają tymczasowy efekt. Jednak czegoś takiego jeszcze nie było. Ten kosmetyk to nowość.

Naturalne, tanie i domowe zamienniki płynów do prania. Jak zrobić je w domu?

Rewolucyjny błyszczyk w niskiej cenie

Błyszczyk, o którym mowa ma wspaniałe działanie. Wypełnia usta i dosłownie w ciągu paru chwil wyraźnie je powiększa. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych juice pink i light pink. Pomadki dają lekki kolor, ale ich głównym zadaniem jest zwiększenie objętości w zakresie warg.

Ponadto dostępne są w eleganckich opakowaniach, a usta pociągnięte tym produktem w ciągu paru chwil stają się błyszczące, nawilżone i ponętne.

Rossmann błyszczyki wypełniające usta
Fot. Rossmann.com, Rossmann błyszczyki wypełniające usta

Okazja jakiej nie było

Błyszczyk od 4morecare dostępny jest w sklepach Rossmann, a jego cena to jedyne 32,99 zł za sztukę. W regularnej cenie kosztuje prawie 40 zł za sztukę. Warto zatem skorzystać z takiego rabatu.

Kosmetyk poleca domniemana dziewczyna Kuby Wojewódzkiego i modelka Anna Markowska, która nawet na sobie testuje produkt. Trzeba przyznać, że efekty są wręcz zdumiewające.