Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Kremy na przebarwienia po słońcu i trądziku – jaki wybrać?
Dominika Bryś
Dominika Bryś 31.07.2020 23:07

Kremy na przebarwienia po słońcu i trądziku – jaki wybrać?

kremy na przebarwienia
fot. www.facebook.com/chanel

Fani tego kremu nie mogą nadziwić się jego zdolnościom do usuwania blizn potrądzikowych, ciemnych plam, wypełnienia drobnych zmarszczek, a także zwiększania ogólnej witalności skóry. Przekonasz się o tym, gdy spróbujesz go sama.

Kremy na przebarwienia – produkty, które polecamy

Przebarwienia na skórze to bardzo powszechny problem, który dotyka większość społeczeństwa. Mogą one pojawić się z powodu trądziku lub ekspozycji cery na promienie słoneczne. Bez względu na przyczynę, warto znaleźć najlepszy kosmetyk, który je zlikwiduje. Jakie kremy na przebarwienia są według nas najlepsze?

MURAD INVISISCAR RESURFACING TREATMENT Kuracja na blizny potrądzikowe

Mając to wszystko na uwadze, podsumowaliśmy dla Was najlepsze kremy na przebarwienia po słońcu i trądziku.

Kremy na przebarwienia zazwyczaj mają w swoim składzie witaminę C, która znana jest ze swoich właściwości rozjaśniających. W tym temacie świetnie sprawdza się także retinol (dodatkowo zwiększa on produkcję kolagenu, przez co eliminuje drobne zmarszczki) oraz kwas azelainowy (perfekcyjny dla osób z trądzikiem).

Prawdopodobnie najlepsze i najskuteczniejsze serum rozjaśniające. Usuwa ciemne plamy i zapobiega powstawaniu nowych. Nawilża skórę i pozostawia ją jedwabiście gładką.

YVES ROCHER Przeciwzmarszczkowy krem na plamy pigmentacyjne SPF 20

To produkt stosowany przede wszystkim w walce ze zmarszczkami My jednak lubimy używać tego kremu bezpośrednio na ciemne przebarwienia, ponieważ ma on również drugorzędną zaletę w postaci wyrównania kolorytu cery. Produkt posiada także filtry przeciwsłoneczne.

SERUM YOSKINE Koncentrat C-ferulowy 3% przeciw przebarwieniom skóry