Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Księżna Kate w kreacji po swojej mamie. Niby stara sukienka, a jaki efekt
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 24.05.2023 16:45

Księżna Kate w kreacji po swojej mamie. Niby stara sukienka, a jaki efekt

Księżna Kate
James Veysey/Shutterstock/Rex Features/East News

Czy wiecie, że nawet księżna Kate pożycza ubrania od swojej mamy? Mogłoby się wydawać, że przyszła królowa może pozwolić sobie na wszystko, a okazuje się, że mimo to woli zaglądać do szafy swojej rodzicielki. Trzeba przyznać, że w tej stylizacji wyglądała olśniewająco.

Delikatny kolor, klasyczny krój i buty na imponującym koturnie - tak prezentowała się przyszła królowa podczas Chelsea Flower Show. Coś czujemy, ze ta suknia stanie się hitem.

Księżna Kate w używanej kreacji?

Księżna Walii od lat udowadnia, że członkini rodziny królewskiej może ubierać się dwa razy w to samo, a także stawiać na luźniejsze stylizacje. Wiele z nich inspirowanych jest nawet tragicznie zmarłą Lady Dianą. 

Tym razem jej kreacja to ukłon w stronę własnej mamy. Okazuje się, że Kate postanowiła podczas oficjalnego wystąpienia włożyć na siebie różową stylizację, którą niegdyś nosiła jej rodzicielka. Kreacja leżała na księżnej idealnie, co może świadczyć, że figurę odziedziczyła właśnie po mamie.

Dostojnie i świeżo

Stylizacja zachowana została w lekko różowym kolorze. Całość jest jednocześnie oficjalna i casualowa, a to ze względu na długość i klasyczny kołnierzyk. Większe guziki w kolorze sukienki są wspaniałym dopełnieniem, a pionowe zakładki sprawiają, że kreacja wydaje się ciekawsza. 

Kate wygląda w takim stroju dostojnie, ale i świeżo. Dzięki temu wzbudza jeszcze większą sympatię. Do tego ta wiosenna barwa pięknie współgra z puszczonymi wolno brązowymi włosami i szerokim uśmiechem.

Księżna Kate - ikona kobiecego stylu

Odkąd księżna Kate pierwszy raz pojawiła się u boku Williama, media nie odstępują jej na krok. Każda jej stylizacja jest rozkładana na czynniki pierwsze. Na szczęście kobieta ma naturalny dryg do mody. Wspaniale dobiera stroje i czuje się w nich znakomicie. 

W przypadku różowej kreacji z szafy mamy dopasowała do niej cieliste buty na wysokiej koturnie, które wprowadzają element młodzieńczej świeżości.

Zobacz zdjęcia:

Księżna Kate
Fot. James Veysey/Shutterstock/Rex Features/East News
Księżna Kate
Fot. James Veysey/Shutterstock/Rex Features/East News
Księżna Kate na kocu
Fot, James Veysey/Shutterstock/Rex Features/East News
Tagi: Moda