Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Którą choinkę wybierasz? Prosty test ujawni, z jakim nastrojem wejdziesz w 2023 rok
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.12.2022 14:03

Którą choinkę wybierasz? Prosty test ujawni, z jakim nastrojem wejdziesz w 2023 rok

choinka test
fot. Świat Gwiazd, canva.com

Już niedługo wkroczymy w nowy rok z zupełnie świeżymi pomysłami i pełnią sił. Proponujemy krótki test, który ujawni, z jakim nastawieniem powitasz 2023. Wystarczy wybrać jedną spośród trzech choinek.

W przedświątecznym zabieganiu często zapominamy o wyjątkowej atmosferze, która zdarza się tylko raz w roku. W śnieżnym klimacie aż miło popatrzeć na kolorowe światełka, ustrojone choinki i świąteczne witryny sklepów. Sprawdź, z jakim humorem powitasz nowy rok.

Krótki test na 2023 rok — wybierz jedną choinkę

Przygotowaliśmy trzy rysunki symbolicznego drzewka, które towarzyszy nam podczas każdych świąt Bożego Narodzenia. Spośród propozycji wybierz jedno, które najbardziej do Ciebie "przemawia". Pod każdym kryje się przekaz na Nowy Rok.

choinka test
fot. Świat Gwiazd, canva.com

Pierwsza choinka (po lewej)

Jeśli to ten rysunek najbardziej przykuł Twoją uwagę, winszujemy. W nowy rok wejdziesz bez znacznych problemów, dzięki swojej sumienności i odpowiedzialności. Przez ostatnie miesiące zostałaś doceniona przez osoby z twojego otoczenia. Widząc Twoje zaangażowanie, wielu wzięło Cię nawet za autorytet.

W 2023 rok wejdziesz z energią pełną zapału i chęci spełnienia kolejnych marzeń. Pamiętaj, że dobry plan to podstawa. Wraz z regularnymi działaniami przyjdą też efekty. Nawet małe kroki zbliżają Cię do celu, dlatego nie wymagaj od siebie od razu niemożliwego. Cierpliwość będzie kluczowa w najbliższym czasie.

Druga choinka (środek)

Ostatnie dni były dla Ciebie niczym prawdziwy rollercoaster, jednak teraz nastał czas wyciszenia. W nowym roku możesz spodziewać się ciekawych propozycji, które napełnią Cię ekscytacją. Początkowo zmiany będą wydawać się zbyt drastyczne, ale zaufaj intuicji i daj ponieść się chwili.

Ktoś nowy zapuka również do Twojego serca. Po ostatnich doświadczeniach będziesz długo bić się z myślami i maniakalnie unikać podjęcia decyzji. Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę, bo stracisz coś drogocennego.

Trzecia choinka (po prawej)

Wchodząc w nowy rok, musisz uzbroić się w masę cierpliwości, bo nie zabraknie zawirowań. Już w pierwszym tygodniu odczujesz negatywne skutki zamiatanych pod dywan kłótni i sprzeczek. Szybko stracisz humor oraz nadzieję na poprawę, a to najgorszy sposób rozpoczęcia pierwszego miesiąca 2023 roku.

Reklama:

Nie łam się jednak, bo po burzy zawsze wychodzi słońce, nawet jeśli trzeba na nie trochę poczekać. Skup się na własnych priorytetach i nie pozwól by zdanie innych, odciągnęło Cię od obranej ścieżki. Sukces będzie najlepszą nagrodą w tym pojedynku.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Lekarze postawili diagnozę, ale operacji nie da się zrobić u pacjenta w jego wieku. Jan Englert musi z tym żyć

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Powiązane
quiz o maffashion
Maffashion wiele lat temu podbiła Internet. Jak dobrze znasz blogerkę?