Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Które drzwi wybierasz? Szybki psychotest pokaże, czym kierujesz się w związku
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.01.2023 12:15

Które drzwi wybierasz? Szybki psychotest pokaże, czym kierujesz się w związku

psychotest
fot. Canva/123ducu

Przedstawiamy krótki psychotest, który bardzo szybko podpowie Ci, czym konkretnie kierujesz się w swoim związku lub, jeśli wciąż szukasz swojej wymarzonej drugiej połówki, czym zaskoczysz ją w przyszłości. Które drzwi wybierasz?

Na obrazku można zauważyć troje drzwi, które na pierwszy rzut oka wydają się identyczne. Jednak to, które z nich wybierzemy i które zechcemy otworzyć, okazuje się mieć odzwierciedlenie w naszym życiu uczuciowym, a przede wszystkim w tym, jak traktujemy naszą ukochaną osobę.

Psychotest: Które drzwi wybierasz?

Przed Tobą troje drzwi. Musisz wybrać tylko jedne z nich i oczami wyobraźni wejść do znajdującego się za nimi pomieszczenia. Każde z nich jest identyczne, ale właśnie od tego wyboru zależy to, czym kierujesz się w relacjach ze swoją drugą połówką. Pamiętaj, nieważne, które z nich jako pierwsze zwróciły Twoją uwagę. Najważniejsza jest finalna odpowiedź i to, które drzwi wybierasz.

Odpowiedzi:

Lewe drzwi

Jeśli wybrałeś lewe drzwi, oznacza to, że w życiu cenisz sobie niestandardowe i nieoczywiste rozwiązania. Nie lubisz, kiedy jest nudno i z całych sił dążysz do tego, aby było jak najciekawiej i każdy w Twoim otoczeniu dobrze się czuł. Ma to swoje odzwierciedlenie również w związku. To właśnie Ty chcesz spędzać czas w kreatywny sposób i często inicjujesz lub nawet organizujesz niezapomniane randki. Nie dla Ciebie jest wspólne oglądanie Netflixa i jedzenie pizzy.

Jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, zawsze dążysz do kompromisu i starasz się, aby każda ze stron była zadowolona. W związku kierujesz się rozumem, ale to nie znaczy, że brak Ci miłosnych porywów. Gdy pojawia się konflikt, uwalniasz wodze fantazji i zawsze znajdziesz takie rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdej ze stron.

Środkowe drzwi

To właśnie te drzwi jako pierwsze zwracają uwagę większości osób. Jeśli wybrałeś właśnie je, oznacza to, że cenisz sobie praktyczne rozwiązania, a także szybkie i łatwe dojście do upragnionego celu. Jeżeli czegoś pragniesz, po prostu po to sięgasz i zdajesz się nie zauważać pojawiających się na Twojej drodze przeciwności losu. Tak jest na przykład podczas zdobywania serca upragnionej drugiej połówki.

W związku z ukochaną osobą kierujesz się intuicją. To właśnie dzięki niej wiesz, jak postąpić w wielu sytuacjach. Nie analizujesz i nie starasz się na siłę wymyślić odpowiedniego rozwiązania problemów, bo ono zazwyczaj pojawia się samo. Co więcej, często masz rację i to właśnie dzięki intuicji wybierasz odpowiednią drogę, która okazuje się najlepszym rozwiązaniem dla każdego.

Prawe drzwi

Jeśli wybrałeś prawe drzwi, oznacza to, że najbardziej na świecie cenisz sobie dobro drugiej osoby. Jeśli tylko w jej życiu pojawi się problem, jesteś w stanie rzucić wszystko i w całości się jej oddać. Podobnie wygląda to w związku. Dodatkowo jesteś opiekuńczy i wyrozumiały, ale nie masz problemu, kiedy to druga połówka przejmie inicjatywę i przygotuje dla Was coś specjalnego. Jedno jest pewne: zawsze to docenisz.

W związku kierujesz się sercem i to właśnie ono podpowiada Ci w konfliktach i w codziennych sytuacjach. Uczucia są dla Ciebie bardzo ważne i wiele jesteś w stanie wybaczyć, tylko dlatego, że kochasz swoją drugą połówkę. Nie oznacza to, że brak Ci własnego zdania i charakteru. Po prostu nie analizujesz nadmiernie, ale zawsze popełniasz decyzje w zgodzie z własnym sercem. Nawet jeśli wydają się gwałtowne i niezrozumiałe dla innych.

Zobacz zdjęcie:

psychotest
fot. Canva/123ducu

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Kasia Cichopek opowiedziała o kulisach pracy w "You Can Dance". "Niejednokrotnie dochodzi do spięć"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Powiązane
quiz o maffashion
Maffashion wiele lat temu podbiła Internet. Jak dobrze znasz blogerkę?