Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Madonna wciąż eksperymentuje z twarzą. Na najnowszych zdjęciach wygląda zupełnie inaczej
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 25.06.2023 21:41

Madonna wciąż eksperymentuje z twarzą. Na najnowszych zdjęciach wygląda zupełnie inaczej

Madonna
Tim Regas / SplashNews.com/East News

Twarz Madonny bardzo ciężko porównać do oryginalnej, rockowej dziewczyny, którą była kiedyś. Gwiazda mocno przesadziła z wypełniaczami i widać, że ewidentnie nie radzi sobie z upływającym czasem. Piosenkarka wydaje się nie dostrzegać, tego jak źle wygląda i nadal brnie w pielęgnowanie nowego wizerunku. Jak teraz wygląda?

Madonna z nową twarzą

Presja perfekcyjnego wyglądu jest tak duża, że niektóre gwiazdy, mimo wielu lat w show-biznesie nie są w stanie oprzeć się ciągłemu poprawianiu urody. Wśród nich z pewnością znajduje się Madonna. Fani od lat z niepokojem patrzą na jej zmieniającą się twarz.

Można odnieść wrażenie, że skóra piosenkarki jest naciągnięta do granic możliwości, co sprawiło z kolei, że rysy totalnie się rozmyły i zmieniły nie do poznania. Mimo to gwiazda nie jest w stanie się zatrzymać i cały czas idzie o krok dalej.

Izabella Krzan przeszła metamorfozę. Zmieniła kolor włosów i postawiła na ostre cięcie

Wizerunkowa zmiana o 180 stopni

Ostatnie fotografie, które pojawiły się na Instagramie Madonny, sprawiły, że fani podzielili się na dwa obozy. Jedni twierdzą, że twarz artystki wygląda w końcu o wiele lepiej, zaś inni podejrzewają kolejny lifting. Z pewnością zmiana koloru włosów i ułożenie ich w naturalny sposób, sprawiło, że Madonna wygląda elegancko i kobieco.

Nie zwalnia jednak tempa jeśli chodzi o stroje, które już na pierwszy rzut oka kojarzą się dwuznacznie.

Madonna kompletnie zmieniła kolor włosów!

Piosenkarka postawiła tym razem na długie blond włosy, ale nie zapomniała także o zaopatrzeniu się w rudą perukę, która zapewne posłuży jej podczas jednego z występów.

Madonna niegdyś często malowała usta na czerwono i dobierała do tego makijaż oczu inspirowany Marilyn Monroe. Tym razem zdecydowała się na ewidentny powrót do korzeni. Wygląda lepiej w odświeżonej odsłonie?

Zobacz zdjęcia:

Tagi: Uroda