Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Małgorzata Rozenek podzieliła się sposobem na chudnięcie. Jest jedna zasada
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 09.06.2022 08:16

Małgorzata Rozenek podzieliła się sposobem na chudnięcie. Jest jedna zasada

Małgorzata Rozenek EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Rozenek może pochwalić się niezwykle zgrabną sylwetką. Gwiazda w ekspresowym tempie wróciła do formy sprzed ciąży. Smukła figura to efekt nie tylko regularnych ćwiczeń i wysiłku fizycznego, ale również odpowiedniej diety.

Jedna z czołowych polskich gwiazd pochwaliła się sposobem, dzięki któremu udało jej zrzucić zbędne kilogramy, a po osiągnięciu wymarzonej figury, utrzymać ją dalej. Małgosia wyjawiła, które produkty wyeliminowała ze swojej diety.

Małgorzata Rozenek zdradziła sekret swojej figury

Baczni obserwatorzy Małgorzaty Rozenek z pewnością śledzili drogę, którą gwiazda przebyła, by osiągnąć szczupłą sylwetkę. Przypomnijmy, że celebrytka 10 maja 2020 roku urodziła synka Henryka. Z czasem zapragnęła wrócić do figury sprzed ciąży, a cały proces relacjonowany był na łamach programu "Rozenek cudnie chudnie", emitowanym na stacji TVN Style.

Małgorzata pod okiem specjalistów wykonywała regularne treningi oraz praktykowała jogę. Aktywność zagościła w życiu gwiazdy do dziś. Wysiłek fizyczny to jednak nie wszystko, a o swojej diecie opowiedziała na łamach serwisu JastrząbPost. W rozmowie z dziennikarką serwisu zdradziła, że wyeliminowała ze swojej diety trzy produkty. Mowa o alkoholu, mięsie i cukrach. Gwiazda zauważyła, że rezygnacja tylko z trzech produktów sprawia, iż wciąż ma się ogromny wybór dań.

Jest jedna bardzo prosta zasada. Jem wszystko oprócz mięsa, cukru i alkoholu. Jeżeli wyeliminujesz ze swojej diety te 3 rzeczy, to naprawdę możesz jeść wszystko — zdradziła Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek o poście przerywanym

Gwiazda w dalszej części rozmowy zdradziła także, że stosuje post przerywany. Małgorzacie sprawdza się cykl, trwający od godziny 12 do 18. Tylko w tych godzinach spożywa posiłki.

— Ja się stosuję do zasad postu przerywanego, rozpoczynam około godziny 12.00, kończę około 18.00, i to jest taki rytm, który mi naprawdę bardzo odpowiada — zdradziła Małgorzata Rozenek.

Warto zauważyć, że liczne grono gwiazd stosuje post przerywany. Mimo wielu kontrowersji związanych z dietą mnożą się głosy zadowolenia. Skuteczność diety potwierdziła m.in. Julia Wieniawa, która wyjawiła sekret swojej figury. Gwiazda również zadowolona jest z efektów postu przerywanego i podobnie jak Małgorzata, każdego dnia jest tylko przez 8 godzin dziennie. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek/
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem, fot. instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Gwiazdy na planie spotu "Wakacyjna Trasa Dwójki". Iza Krzan skradła show

  2. Anna Wendzikowska zamieściła pożegnanie. "Coś we mnie pękło. Mam dla kogo żyć"

  3. Rodzina Krzysztofa Pachuckiego załatwi sprawy związane z majątkiem? Szykują się rozmowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: jastrzabpost.pl