Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Masz za długi sweter? Skróć go bez szycia! Ten prosty trik powinna znać każda kobieta
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 30.09.2023 15:02

Masz za długi sweter? Skróć go bez szycia! Ten prosty trik powinna znać każda kobieta

Sweter
Trik na skrócenie swetra, fot. tiktok.com/@wiw.gabrielka, Polina Tankilevitch / canva.com

Crop topy nie wychodzą z mody, nawet jesienią i zimą. Jeśli wybieramy się na imprezę, warto skrócić swój ulubiony sweter, dodać do niego spodnie z wysokim stanem lub spódnicę i cieszyć się wyjątkową stylizacją. Wcale nie musisz umieć szyć, żeby skrócić sweter. Ten trik sprawi, że w szybki i łatwy sposób przerobisz dowolne ubranie. 

Krótkie swetry wciąż w modzie

Wiosną i latem królują crop topy, czyli krótkie bluzki odsłaniające brzuch. Świetnie wyglądają w połączeniu z jeansami z wysokim stanem i spódnicami. Kiedy upały miną, warto skusić się na krótkie swetry, które są praktyczne i wyglądają bardzo stylowo. 

Krótkie swetry to hit tej jesieni. Rozpinany cardigan, golf, czy luźny sweter świetnie dopełni każdą stylizację i może okazać się dobrym pomysłem nawet na wieczorne wyjście do klubu czy restauracji. Nie musisz jednak wydawać pieniędzy, by kupić nowe ubranie. Okazuje się, że w łatwy sposób skrócisz sweter i to bez szycia. 

Zara obniżyła ceny stylowych marynarek. Są idealne na jesień i wpisują się w obecne trendy

Sprytny trik na skrócenie swetra bez szycia

W sieci znajdziemy wiele przydatnych rozwiązań, dzięki którym w prosty sposób możemy modyfikować swoje ubrania. Jeden z nich stał się viralem i został odtworzony przez wiele kobiet, które tym samym potwierdziły jego skuteczność. 

Jeśli więc chcemy skrócić swój ulubiony, długi sweter, wystarczy założyć go w odwrotną stronę, a kolejno wykonać jeden prosty ruch, który nada odzieży nowy wygląd. Nagranie instruktażowe znajdziecie poniżej. 

Ten trik powinna znać każda kobieta

Zanim zaczniemy przerabiać sweter, warto uprzednio założyć stanik, który jest kluczowym elementem w tym sposobie. Wystarczy bowiem wywinąć sweter na lewą stronę i założyć go na odwrót w taki sposób, aby dolny ściągacz swetra wsunąć pod stanik. 

Przechwytywanie.JPG
Trik na skrócenie swetra, fot. tiktok.com/@wiw.gabrielka

Kolejno wystarczy wywinąć go na prawą stronę i założyć rękawy w normalny sposób. Dzięki temu zabiegowi sweter zdecydowanie się skróci, a dodatkowo zakończy się estetyczną bufką. Film instruktażowy zobaczycie poniżej: 

Tagi: Moda triki