Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Mąż Anny Ilczuk z "Pierwszej miłości" to znany aktor. Widzowie znają go m.in. ze "Świata według Kiepskich"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.05.2023 11:39

Mąż Anny Ilczuk z "Pierwszej miłości" to znany aktor. Widzowie znają go m.in. ze "Świata według Kiepskich"

Anna Ilczuk
KAPiF

Anna Ilczuk zyskała sławę dzięki występom w popularnych serialach takich jak “Pierwsza miłość”, czy “Świat według Kiepskich”. Okazuje się, że przy drugim z nich pracował również mąż cenionej aktorki.

Swoją karierę Anna Ilczuk rozpoczynała od występów w fabularyzowanych reportażach “997”. Wkrótce później miała okazję po raz pierwszy zabłysnąć na scenie teatralnej.

Anna Ilczuk i jej kariera

Debiut sceniczny Anny Ilczuk przypada na rok dwutysięczny, a już zaledwie cztery lata później została wyróżniona trzema prestiżowymi nagrodami, w tym Wrocławskiego Towarzystwa Przyjaciół Teatru “za młodziutki talent”.

Równolegle z pracą na scenie występowała także w telewizji, a największą sławę przyniosła jej wkrótce ceniona przez widzów postać Emilii Śmiałek, którą kreowała w popularnej produkcji Polsatu, “Pierwsza miłość”.

Katarzyna Bosacka zdradza, jak kupować ziemniaki. Co oznacza, że są "jadalne" albo "wczesne"? Można się zdziwić

Przełomowa rola w "Świecie według Kiepskich"

W 2009 r. Anna Ilczuk zaczęła się pojawiać w “Świecie według Kiepskich”. Początkowo odgrywała epizody, by już w 2011 r. dołączyć do stałej obsady sitcomu w roli Joli Pupci-Kiepskiej będącej żoną Waldka Kiepskiego.

Co ciekawe, z produkcją związany był również mąż gwiazdy, Andrzej Kłak, z którym ożeniła się w 2015 r. Młodszy o rok od swojej żony aktor pojawiał się w serialu kilkukrotnie, najczęściej w roli Mikołaja Kopernika.

Życie Anny Ilczuk

Anna Ilczuk bardzo ceni sobie prywatność, o jej życiu wiadomo zatem niewiele. Raz na jakiś czas dodaje jednak publikacje do swoich mediów społecznościowych, dzięki czemu fani mogą dowiedzieć się, co u niej słychać.

Gwiazda cieszy się również narodzoną w 2014 r. córeczką Zosią. W ostatnim czasie użytkownicy Playera mieli okazję podziwiać aktorkę w hitowym serialu z Maciejem Stuhrem, “Szadź”.

Zobacz zdjęcia:

Anna Ilczuk 1.png
fot. KAPiF
Anna Ilczuk 2.png
fot. KAPiF
Andrzej Kłak.png
fot. Pawel Wodzynski/East News