Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Meghan Markle oddała hołd Elżbiecie II. Gdy uklękła, cała uwaga skupiła się na jej obuwiu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.09.2022 09:00

Meghan Markle oddała hołd Elżbiecie II. Gdy uklękła, cała uwaga skupiła się na jej obuwiu

Meghan Markle EA
fot. PHIL NOBLE/AFP/East News

Meghan Markle pojawiła się w Opactwie Westminsterskim, by oddać hołd zmarłej królowej Elżbiecie II. Podczas ukłonu nie dało się przejść obojętnie obok jej obuwia. Podeszwa odkryła kolejny sekret stylu małżonki księcia Harry'ego.

Brytyjczycy od kilku dni tłumnie zbierają się przed Opactwem Westminsterskim, by po raz ostatni pożegnać się z monarchinią. Nie zraża ich pogoda, ani wielogodzinne czekanie w kolejce z innymi żałobnikami. Hołd Elżbiecie II mieli okazję już oddać m.in.: książę William z księżną Kate oraz książę Harry z Meghan Markle. Strój Amerykanki zwrócił szczególną uwagę.

Meghan Markle oddała hołd Elżbiecie II

Podczas żałobnego czuwania żona następcy tronu nie kryła emocji. Ze smutkiem obserwowała, jak jej ukochany żegna się z bliską osobą. Gdy tylko miała okazję, okazywała mu wsparcie m.in.: przez trzymanie za rękę.

W czasie ceremonii uczestniczyła ubrana w czarną dopasowaną sukienkę z długim rękawem. W dłoni trzymała małą, skórzaną torebkę o tym samym kolorze, a głowę przystrajała jej niewielka czapeczka z koronkową siateczką zasłaniającą część twarzy. Największe zainteresowanie przykuły jednak buty Meghan Markle.

Gdy przyszedł czas na ostatnie pożegnanie, pokłoniła się nisko uroczyście ozdobionej trumnie Elżbiety II. Podczas klęknięcia można było zauważyć na podeszwie dwie litery "P" oraz "A". Logo jest znakiem rozpoznawczym amerykańskiego projektanta Paula Andrewa.

Meghan Markle wystąpiła w modnym obuwiu od amerykańskiego projektanta

Paul Andrew pochodzi z Anglii, ale największą karierę zrobił w Nowym Jorku. Designem obuwia oraz dodatków zajmuje się już od 2014 roku, a pięć lat później został dyrektorem kreatywnym we włoskiej firmie Salvatore Ferragamo.

Najlepiej czuje się w projektowaniu obuwia, a jego dzieła zyskują na popularności w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Amerykanin prowadzi również stronę internetową, na której przedstawia najnowsze kolekcje eleganckich butów.

Jego szerokie grono odbiorców w mediach społecznościowych (ponad 260. tysięcy osób) może na bieżąco obserwować pomysły utalentowanego projektanta. Jego wyczuciu mody zaufała sama Meghan Markle.

Zobacz zdjęcia:

Paul Andrew
Point Cube / Paul Andrew (paulandrew.com)
Paul Andrew
Propel Fluffy / Paul Andrew (paulandrew.com)
Paul Andrew
Propel Sparkle / Paul Andrew (paulandrew.com)
Meghan Markle, książę Harry, książę William i księżna Kate EA
fot. CHRISTOPHER FURLONG/AFP/East News
Książę Harry i Meghan Markle EA
fot. PHIL NOBLE/AFP/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Jak dziś wygląda i co robi "Xena: Wojownicza księżniczka"? Lucy Lawless w życiu też nie boi się iść pod prąd

  2. Nagły zwrot w rodzinie królewskiej. Zapadła decyzja ws. Harry'ego, cofnięto zakaz dotyczący pogrzebu królowej

  3. Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Prowadzącego program na żywo zaalarmowali widzowie: "Jest bardziej różowo niż zwykle"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Vouge.com; Paulandrew.com