Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Meghan Markle przyłapana na ulicy w szykownych szortach
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.07.2022 20:42

Meghan Markle przyłapana na ulicy w szykownych szortach

Meghan Markle EA
Rex Features/East News

Meghan Markle przebywa obecnie w Nowym Jorku. Księżna Sussex była widziana podczas lunchu z Glorią Steinem. Jej letnia stylizacja zachwyca elegancją, a dopasowanie każdego detalu robi tym większe wrażenie, że gwiazda jakiś czas temu zrezygnowała z usług stylistów i sama opracowuje swoją garderobę.

Książę Harry i jego żona pracowicie spędzają czas w Nowym Jorku. Wspólnie uczestniczyli w obchodach Międzynarodowego Dnia Nelsona Mandeli, zorganizowanych przez Zgromadzenie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Meghan udzieliła też wywiadu dla amerykańskiego "Vogue'a", w którym odniosła się do unieważnienia wyroku Roe v. Wade.

Meghan Markle w eleganckiej letniej stylizacji

Markle oraz Gloria Steinem rozmawiały z dziennikarkami "Vogue'a" o decyzji Sądu Najwyższego w Ameryce, który – unieważniając wyrok z 1973 roku – otworzył poszczególnym stanom drogę do wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji. Amerykańska działaczka i dziennikarka spotkała się na lunchu z księżną Sussex w dzielnicy Soho w Nowym Jorku.

Markle wybrała się na spotkanie w nieformalnym, letnim zestawie, który jednak może służyć za wzór elegancji. Dowiodła też, że nawet w krótkich spodenkach można wyglądać stylowo, co nie jest łatwym osiągnięciem. Jeden z portali, analizujących modowe wybory członków rodzin królewskich, zamieścił szczegółowe informacje na temat poszczególnych elementów tej stylizacji.

Choć Meghan z pewnością nie jest snobką, a wiele z jej ulubionych kosmetyków można dostać w nawet polskich drogeriach za nieduże pieniądze, jak ukochany tusz do rzęs Lash Sensational Luscious od Maybelline (więcej TUTAJ), to strój, jaki założyła na spotkanie ze Steinem musiał kosztować niemało.

Meghan Markle w krótkich spodenkach od Diora i pierścionkiem w cenie samochodu

Tego, że w krótkich spodenkach, nawet tych sportowych, można wyglądać całkiem stylowo, dowiodła już księżna Diana (więcej TUTAJ). Księżna Sussex podniosła jednak poprzeczę, wybierając eleganckie, granatowe szorty nad kolano firmy Dior. Dobrała do nich prostą, białą koszulę oversize i równie kosztowne dodatki.

Wrażenie robi już sam dobór dodatków w niemal identycznym odcieniu oraz stylu: beżowe szpilki od Manolo Blahnika, prosty brązowy skórzany pasek od Ralpha Laurena i kopertówkę amerykańskiej firmy Cult Gaia. Model wybrany przez gwiazdę na stronie sklepu kosztuje 2750 złotych.

To jednak nie wszystko. Meghan założyła bardzo delikatną, elegancką biżuterię, która nie rzucała się w oczy. Do wyrazistych, drogich i trudnych do przeoczenia dodatków przyzwyczaiły nas rodzime gwiazdy, pokroju Małgorzaty Rozenek lub Katarzyny Cichopek, tutaj jednak są one delikatnym, subtelnym uzupełnieniem całej stylizacji.

Księżna Sussex wybrała złote kolczyki w kształcie koniczynek, wysadzane diamentami, od belgijskiej artystki Vanessy Tugendhaft (za 4080 zł), złotą bransoletkę i zegarek od Cartiera oraz złoty pierścionek marki Shiffon wart bagatela 13 tysięcy złotych. Ta ostatnia marka uwielbiana jest przez takie gwiazdy, jak Michelle Obama, Nicole Kidman i Serena Williams.

Zobacz zdjęcia:

Meghan Markle
Meghan Markle, fot. Genevievederivative work: Firebrace, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
Elżbieta II
Książę Harry, Meghan Markle, księżna Camilla i Kate Middleton, fot. Chairman of the Joint Chiefs of Staff from Washington D.C, United States, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
Meghan Markle
Meghan Markle, fot. U.S. Embassy The Hague, Public domain, via Wikimedia Commons
Meghan Markle
Meghan Markle i książę Harry, fot. Mark Jones, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Gwiazda TVN niespodziewanie urodziła. Na dziecko zdecydowała się w ostatniej chwili

  2. Opozda nie wytrzymała, natychmiast zareagowała na film Królikowskiego. "Wybrałeś imprezę i wyjazd kochanką"

  3. "Może nie dożyje liceum". Skandaliczne słowa o dziecku Fabijańskiego, była partnerka natychmiast zareagowała

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].