Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Monika Olejnik wsunęła na stopy luksusowe klapki warte krocie. Za tę kwotę kupicie samochód
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.05.2023 19:01

Monika Olejnik wsunęła na stopy luksusowe klapki warte krocie. Za tę kwotę kupicie samochód

Monika Olejnik
fot. KAPiF

Monika Olejnik pokazała się internautom podczas majowego spaceru. Wśród zieleni pozowała w eleganckiej stylizacji. Od razu naszą uwagę zwróciły jej klapki. Cena za sztukę powala.

Nie od dziś wiadomo, że dziennikarka stawia na ponadczasową elegancję oraz wygodę w wyborze swoich kreacji. Tym razem do szykowanej sukienki wybrała klapki od znanego domu mody, Chanel. Ich cena potrafi nieźle zaskoczyć.

Monika Olejnik w eleganckiej stylizacji na spacerze

Majowa pogoda aż zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Doskonale wie o tym Monika Olejnik, która pomiędzy występami w Cannes wybrała się na chwilę odpoczynku do parku. W mediach społecznościowych podzieliła się kilkoma kadrami.

Zielono mi — zaznaczyła w jednej z relacji.

Już na pierwszy rzut oka widać, że dziennikarka nawet w zwykłej sytuacji stawia na elegancką i uniwersalną stylizację. Koronkowa sukienka do kolan z długim rękawem skradła nasze serca, jednak to obuwie zwraca największą uwagę.

Blanka postawiła na najmodniejszy kolor i zaskoczyła prześwitującą stylizacją. Tak przyszła do TVP

Klapki wygrały wszystko

Monika Olejnik podczas przechadzki postawiła na wygodne obuwie, by bez problemu przemierzać kolejne parkowe ścieżki. Na stopach pojawiły się więc klapki, jednak nie byle jakiej marki.

Elegancką stylizację dopełniła obuwiem prosto od francuskiego domu mody Chanel. W uniwersalnych butach z pewnością mogłaby przejść wiele kilometrów. Zniszczenie ich jednak mrozi krew w żyłach, ponieważ kosztowały niemałe pieniądze.

Monika Olejnik wydała fortunę na buty

Gwiazdy często interesują się produktami od luksusowych marek odzieżowych. Takie stylizacje świetnie sprawdzają się podczas medialnych eventów oraz w życiu codziennym. Klapki, które zaprezentowała Monika Olejnik, nie należą do najtańszej zachcianki.

Za identyczną parę musielibyśmy zapłacić ponad 15 tysięcy złotych. Cena może szokować, jednak dziennikarka udowadnia, że obuwie jest praktyczne, a przede wszystkim komfortowe, a tego najbardziej od niego oczekujemy.

Zobacz zdjęcia:

Monika Olejnik (4).jpg
fot. instagram.com/monikaolejnik_official/
Monika Olejnik (5).jpg
fot. instagram.com/monikaolejnik_official/
Klapki.PNG
Skórzane klapki Chanel, 15 428,80 zł, fot. vestiairecollective.com