Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Na zdjęciu widzisz młodą kobietę czy staruszkę? Psychotest zdradzi największą tajemnicę twojego charakteru
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.12.2022 10:04

Na zdjęciu widzisz młodą kobietę czy staruszkę? Psychotest zdradzi największą tajemnicę twojego charakteru

złudzenie optyczne
fot. W. E. Hill - Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=16926542

Optyczne iluzje pozwalają nam zrozumieć, która półkula dominuje nad naszym charakterem. Zrób krótki psychotest, by poznać najważniejsze cechy Twojego charakteru. Na obrazku zobaczyłaś młodą kobietę, a może staruszkę?

Choć może wydawać się to nieprawdopodobne, na rysunku poniżej znajdują się dwie postaci. Jedni na pierwszy rzut oka zobaczą elegancką młodą kobietę, inni natomiast skupią się na staruszce. To, kogo zobaczymy na początku, świadczy w dużej mierze o naszym charakterze.

Młoda kobieta czy staruszka? - krótki psychotest

Przyjrzyj się obrazkowi poniżej i zdecyduj, którą postać zobaczyłaś jako pierwszą. Wybór pomoże Ci zrozumieć jakimi cechami charakteru kierujesz się w życiu. Wystarczy kilka chwil, by poznać prawdziwe wnętrze.

złudzenie optyczne
fot. W. E. Hill - Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=16926542

Młoda kobieta

Jeśli to właśnie ją zobaczyłaś jako pierwszą, oznacza to, że jesteś pełną energii i szukającą możliwości osobą. Jesteś elastyczna, przez co bardzo szybko potrafisz dopasować się do nowej sytuacji. Cenisz ambicje innych i sama starasz się czerpać z nich motywację do spełnienia własnych marzeń.

Niestety tak jak kobieta na obrazku bardzo często stajesz placami do innych. Wierzysz we własną wyjątkowość i nie zważasz na opinię otoczenia. Choć Twoja pewność siebie przyciąga ludzi, narcyzm sprawia, że równie szybko zostawiają Cię samotną. Nie bój się pokazać "prawdziwej twarzy" bliskim. Szczerość pomoże zyskać nowe znajomości.

Staruszka

Zobaczenie jej jako pierwszej w psychoteście oznacza, że masz iście oldschoolową duszę. Potrafisz godzinami powracać pamięcią do chwil, które sprawiły Ci najwięcej przyjemności. Bez problemu tworzysz również wymarzone, choć często nieprawdopodobne, scenariusze przyszłości.

Reklama:

Inni widzą w Tobie spokojną i godną zaufania osobę. Niczym otwarta księga opowiadasz o swoim życiu oraz służysz świetną poradą. Nie pozwól jednak, by ludzie wykorzystywali Twoje dobre nastawienie do świata. Duża grupa przyjaciół z pewnością przynosi wiele radości, jednak chcąc przypodobać się innym bardzo szybko można "zgubić" samą siebie.

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Katarzyna Grochola trafiła do szpitala. Przyjaciółka przekazała nowe informacje

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Powiązane
quiz o maffashion
Maffashion wiele lat temu podbiła Internet. Jak dobrze znasz blogerkę?