Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Najmodniejsze odcienie włosów tej zimy. Podkreślają naturalne piękno i w mig odejmują lat
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 20.10.2023 12:32

Najmodniejsze odcienie włosów tej zimy. Podkreślają naturalne piękno i w mig odejmują lat

farbowanie włosów
Najmodniejsze koloryzacje tej zimy, fot. vitalina-nakonechna / canva.com

Wraz z kolejnym sezonem pojawiają się nowe trendy. Tym razem skupimy się na koloryzacji włosów. Okazuje się, że zimą 2023/2024 królować będą wyjątkowe odcienie, które odejmują lat, a przy tym są nietuzinkowe i nieco odważne. Sprawdź, który kolor pasuje do ciebie. 

Najmodniejsze odcienie włosów tej zimy

W sezonie zimowym królować będą wyraziste odcienie, podkreślające urodę, kształt twarzy, a także nadające charakteru. Trendy sprawdzą się osobom, które lubią eksperymentować ze swoim wyglądem i nie boją się odważnych, a czasem i radykalnych zmian. 

Jednym z kolorów, który wraca w nowej odsłonie jest winter white, czy niezwykle chłodny, wręcz biały odcień blondu. Kolor ten jest bardzo trudny do uzyskania i utrzymania, a także wymaga specjalnej pielęgnacji, by nie stracił swojego blasku. Decydując się na taki kolor, warto udać się do profesjonalisty, ponieważ jego otrzymanie jest wyjątkowo skomplikowane.

Wąsik pod nosem zniknie raz na zawsze! Wystarczy szczypta przyprawy, którą masz w kuchni

Wielowymiarowa czerń, czyli dimensional black hitem tej zimy

Kolejna propozycja jest skierowana do szatynek i brunetek. Jeśli wasze włosy są ciemne, a w szczególności farbowane, niemożliwym jest uzyskanie śnieżnobiałego koloru włosów, a przynajmniej nie podczas jednej wizyty u fryzjera. 

Jeśli więc jesteś posiadaczką ciemnych włosów, tej zimy warto je nieco podrasować. Zimą modne będą głębokie i wielowymiarowe odcienie, takie jak dimensional black, czyli czerń, połączona z delikatnym balejażem w odcieniach ciepłych brązów.

Modne rozwiązanie dla blondynek

Kolejna modna propozycja to wyjątkowy odcień o nazwie baby blonde. To idealna propozycja dla kobiet, które obecnie mają jasne włosy i chcą jedynie odświeżyć swój kolor. 

Baby blonde jest wielowymiarowym, ale przy tym naturalnym odcieniem jasnego blondu. To kolor, który nie jest ani chłodny, ani ciepły, a w pełni neutralny, delikatny i dziewczęcy. Fryzjerzy do jego wykonania często korzystają z techniki, która zapewnia bardzo cienkie, ledwo zauważalne pasemka. 

Tagi: włosy uroda