Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Najpierw zauważyłaś słonia czy motyla? Odpowiedź wyjaśni, jakie wnioski musisz wyciągnąć z 2022 roku
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.12.2022 19:04

Najpierw zauważyłaś słonia czy motyla? Odpowiedź wyjaśni, jakie wnioski musisz wyciągnąć z 2022 roku

psychotest
canva.com, Świat Gwiazd

Zakończenie roku to czas podsumowań i refleksji. Nawet jeśli nie snujecie postanowień noworocznych, warto na chwilę zatrzymać się i przemyśleć swoje priorytety i cele. Nasz psychotest pozwoli wam zajrzeć w głąb siebie i wyciągnąć wnioski na koniec 2022 roku.

Na przedstawionej grafice ukryliśmy dwa zwierzątka. Które z nich – słonia czy motyla – zobaczyliście najpierw? Odpowiedź na to pytanie ujawni wasze podejście do życia i stosunek do samych siebie.

Psychotest: Co zobaczyłeś najpierw, słonia czy motyla?

Słoń

Jeśli w pierwszej chwili zwrócił twoją uwagę słoń, z pewnością masz bardzo praktyczne podejście do życia. Zamiast bujania w obłokach i snucia marzeń skupiasz się na tym, co dzieje się tu i teraz. Wolisz stabilizację oraz pewne, znane już warunki. Potrzeba równowagi w życiu może czasem być jednak pułapką.

Pamiętaj, by nie uwięzić samego siebie w sytuacji, która nie sprawia ci radości ani nie rozwija duchowo. Dotyczy to zwłaszcza związków i relacji międzyludzkich. Nie warto za wszelką cenę trzymać się czegoś, co jest już znane, ale wyczerpało swoją wartość i przynosi tylko frustrację.

Motyl

Masz nie tylko artystyczną duszę, ale też głęboką intuicję i zdolność zauważania w rzeczywistości rzeczy, które umykają innym. Dlatego łatwo nawiązujesz kontakty, a twoja otwartość przydaje się zarówno w pracy, jak i prywatnym życiu. Uwielbiasz kreatywne działania i dynamiczny rozwój wydarzeń.

Trudno ci usiedzieć w jednym miejscu, a stabilizacja kojarzy ci się z nudą i przymusem. Podczas poszukiwana kolejnej przygody warto jednak czasem zatrzymać się na chwilę i zastanowić, czy nie zaniedbujemy w ten sposób ważnych dla nas osób. Pamiętaj też, że uciekanie od problemów i obowiązków nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem.

Zobacz zdjęcia:

Psychotest
Psychotest: jakie zwierzę zauważyliście najpierw?
Psychotest
Psychotest: jakie zwierzę zauważyliście najpierw?
psychotest
Psychotest: jakie zwierzę zauważyliście najpierw?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Po fali krytyki zagraniczna gwiazda odwołuje występ na Sylwestrze Marzeń TVP. Wydała nagłe oświadczenie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Powiązane
quiz o maffashion
Maffashion wiele lat temu podbiła Internet. Jak dobrze znasz blogerkę?