Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Największa w Polsce Zara już otwarta. Luksusowe wnętrza i kasy samoobsługowe to dopiero początek
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 23.05.2023 19:08

Największa w Polsce Zara już otwarta. Luksusowe wnętrza i kasy samoobsługowe to dopiero początek

Kobieta w sklepie, Zara
fot. filadendron/canva.com, ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Zara uchodzi za sieciówkę z wyższej półki. W ich asortymencie nie brakuje najnowszych trendów, a co sezon zmienia się wystrój sklepu. Tym razem jednak marka poszła o kilka kroków dalej. Zobaczcie, jak wygląda największa Zara w Polsce.

Usiądźcie wygodnie, zapraszamy Was na wirtualny spacer po Zarze z przyszłości. Nie brakuje automatów do wydawania zamówień i minimalistycznego wnętrza. Jesteście gotowi na takie zakupy?

Zara z przyszłości - nowinki technologiczne

Zara zawsze podążała za najnowszymi trendami. Również wnętrza, które gościły klientów, były dopracowane w każdym szczególe. Marka zdecydowała się tym razem na coś innowacyjnego.

W sklepie panuje surowy klimat, a produkty są wyselekcjonowane. Największy w Polsce punkt sprzedaży mieści się w warszawskim centrum handlowym Westfield Mokotów w Warszawie. W środku możesz nie tylko uświadczyć luksusowego klimatu, ale również zakupić ubrania i akcesoria bez kontaktu z obsługą. To znakomita opcja na introwertyków.

Kwintesencja minimalizmu

Każdy szczegół w sklepie wykonano z ogromną dbałością i precyzją. Ściany z gładkiego betonu idealnie komponują się z wielkimi płytkami w tym samym odcieniu, dodając elegancji całemu pomieszczeniu. 

Na wbudowanych w ścianę półkach ułożone zostały produkty, a przymierzalnię wyróżniono bardzo prostym napisem umieszczonym na ścianie. Między poszczególnymi elementami widać niesamowitą spójność. Dopełnieniem całości jest ciąg stanowisk z samoobsługowymi kasami, a także punkt odbioru zamówień, który wygląda jak mini teleporter. 

Przełom w handlu

Zara przeciera ślady w zakresie odzieży i nowoczesnych wnętrz, jednak nie ma zamiaru się zatrzymać. Wychodzi na to, że w handlu bardzo dużo się zmieni, a nam pozostaje przyzwyczajenie się do sklepów bezobsługowych, w których będziemy mogli poczuć się, jak w muzeum sztuki nowoczesnej.

Zobacz zdjęcia:

Wnętrze Zary
Fot.  Kobieta Świat Gwiazd
Wnętrze Zary
Fot.  Kobieta Świat Gwiazd
Wnętrze Zary
Fot.  Kobieta Świat Gwiazd
Wnętrze Zary
Fot.  Kobieta Świat Gwiazd
Wnętrze Zary
Fot.  Kobieta Świat Gwiazd
Tagi: Moda