Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Jak namalować sztuczne piegi?
Dominika Bryś
Dominika Bryś 03.05.2021 13:13

Jak namalować sztuczne piegi?

namalować sztuczne piegi
fot. jakob owens, www.unsplash.com

Jak namalować sztuczne piegi?

Piegi są zawsze dobrym pomysłem i w ciągu ostatnich kilku lat stają się coraz bardziej popularne w trendach makijażowych. Jeśli nie masz ich naturalnie, mamy świetną wiadomość: dzięki naszym wskazówkom będziesz mogła namalować sztuczne piegi, które będą prezentować się bardzo naturalnie.
Spójrz ponownie na swoją kredkę do brwi

Ponieważ kredki do brwi mają naturalny ton, są doskonałym narzędziem do tworzenia piegów, które dobrze komponują się ze skórą i włosami.

Do uzyskania naturalnego efektu piegów najlepiej sprawdzą się kosmetyki ze spiczastymi końcówkami. Możesz użyć wodoodpornego ołówka z cienką końcówką.

Możesz spróbować malowania pieówi o różnych rozmiarach, aby zobaczyć, które z nich wyglądają najlepiej. Chociaż chcesz uniknąć wszystkiego, co wygląda na zauważalnie duże, im bardziej są zniekształcone, tym bardziej będą wyglądać one naturalnie.

Wypróbuj eye-liner w brązowym kolorze

Wodoodporny eyeliner (płyn lub ołówek) w miękkim brązowym lub ciemnobrązowym odcieniu, który może także być używany jako narzędzie do tworzenia sztucznych piegów. W przypadku wodoodpornych formuł należy pamiętać, że po osadzeniu się na skórze są one odrobinę trudniejsze do usunięcia, więc precyzja jest tutaj kluczowa.

Przyłóż ołówek do skóry, aby utworzyć słabą kropkę, a następnie naciśnij odrobinę mocniej, aby pieg stał się bardziej widoczny. Jeśli używasz płynnego eyelinera, naciśnij kilka razy końcówkę na ręczniku papierowym, aby atrament wypłynął.

Rozważ użycie henny

Znana z tworzenia wspaniałych, trwałych dzieł sztuki na skórze, henna jest używana od wieków w środkach i zabiegach pielęgnacyjnych i pielęgnacyjnych, a także nadaje się do tworzenia sztucznych piegów. Użyj do tego pędzelka w stożek, aby zapewnić długotrwałą i piękną aplikację.

Tagi: