Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Nie tylko brązy i beże. Ten kolor warto mieć w swojej szafie jesienią. To w nim zostaniesz naprawdę zauważona!
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 08.09.2023 11:33

Nie tylko brązy i beże. Ten kolor warto mieć w swojej szafie jesienią. To w nim zostaniesz naprawdę zauważona!

Ksenia Chernaya/Pexels, kobieta w czerwonym płaszczu
Fot. Ksenia Chernaya/Pexels, kobieta w czerwonym płaszczu

Już wiadomo, że brązowe elementy garderoby będą królowały tej jesieni. To jednak nie koniec. Poza bazą z beżowych rzeczy warto zakupić ubrania zachowane w nowej barwie. Nie pożałujesz. To one sprawią, że staniesz się widoczna na ulicy. Czy odważysz się na taki look?

Kolor, który skradnie twoje serce

Każdy sezon rządzi się swoimi prawami. Nie tyczy się to jedynie fasonów, ale również kolorów. W tym roku warto mieć w swojej garderobie kilka elementów, które sprawią, że będziesz świetnie się prezentować.

Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na barwy. Pojawił się bowiem odcień, który kompletnie odmieni twój wizerunek. Do tego wspaniale podkreśli twoją urodę.

Dobierz botki do rodzaju nóg. W tych butach na jesień będą długie aż do nieba!

Barwa dla odważnych kobiet

Kolory mogą kompletnie odmienić nasz wizerunek. Tak jest w przypadku nowej barwy tej jesieni, czyli wiśniowej czerwieni. Można ją łączyć z różnymi kolorami takimi jak czerń, szarość, a nawet brąz. Ponadto dobrze wygląda na spodniach, a także kurtce, czy nawet berecie.

W zależności od tego, jak bardzo chcesz wyróżnić się z tłumu, tak duży powinien być ten element garderoby.

Doskonale współgra z każdym kolorem włosów

Wiśniowa czerwień to intensywna barwa, która ma w sobie sporo słodyczy i sensualności. Doskonale podpija rudy odcień włosów. Dzięki temu stają się one wręcz płomienne. Blondynki z kolei będą bardziej wyraziste, a brunetki wyeksponują swoje ciemne pukle.

Jeśli chcesz postawić na coś mocnego, wybierz krótkie skórzane kurtki w tej barwie lub spodnie o poszerzonej nogawce. Warto także zainwestować w niewielką torebkę zachowaną w wiśniowej czerwieni, bowiem ten odcień pozostanie z nami na dłużej.