Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Nie tylko Wiśniewska, inna polska gwiazda też urodziła. Wielkie gratulacje dla rodziców
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.05.2023 10:07

Nie tylko Wiśniewska, inna polska gwiazda też urodziła. Wielkie gratulacje dla rodziców

Olga Bołądź
Fot. KAPiF

Znana polska aktorka po raz drugi została mamą. Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, pociecha Olgi Bołądź przyszła już na świat. Starszy syn gwiazdy, Bruno, nie mógł doczekać się rodzeństwa.

Przez dłuższy czas nie miała szczęścia w miłości. Wreszcie w 2020 roku znalazła je u boku biznesmena Kuby Chruścikowskiego. Parę dzieli siedem lat różnicy, ale żadne z nich nie zwraca na to uwagi. Teraz oboje cieszą się z narodzin maleństwa.

Olga Bołądź została mamą. Doczekała się drugiego dziecka

Aktorka woli chronić swoje życie prywatne. Choć z Chruścikowskim, właścicielem kilku klubów w Warszawie, spotykała się od 2020 roku, para pokazała się publicznie dopiero w 2021. Także informacje o dziecku pojawiły się dość późno, jednak w ostatnim czasie w mediach społecznościowych mogliśmy oglądać wiele zdjęć z pięknych sesji ciążowych.

Bołądź w 2013 roku została mamą Brunona. Doświadczona mama napisała ostatnio na Instagramie „Jedno jak modlitwę powtarzam, aby maleństwo było zdrowe”. Na szczęście w czasie ciąży mogła liczyć na wsparcie rodziny oraz przyjaciółek.

Małgorzata Kożuchowska wróciła do fryzury sprzed lat. Znowu wygląda jak za czasów młodej Hanki Mostowiak

Olga Bołądź mogła liczyć na wsparcie bliskich

W ostatnich tygodniach przed rozwiązaniem Olga mogła liczyć nie tylko na wsparcie kochającego partnera, ale też rodziny i przyjaciół. 21 kwietnia opublikowała radosną relację z „przyjęcia bociankowego”, jakie urządzili jej bliscy, w tym aktorka Magda Lamparska. „Dziękuję, że jesteście obok zawsze. Jestem bogata, bo jesteście moją walutą. Aż się łezka kręci, jakie jesteście niesamowite i różnorodne i wartościowe” pisała wtedy.

Na początku maja Bołądź pokazała z kolei zdjęcia z rodzinnej majówki. Pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem i żartowała na temat reakcji innych dzieci, które były na imprezie: „Hubi lubi oglądać mój »gruby brzuch« i czeka na towarzystwo”.

Olga Bołądź i jej ukochany świętują narodziny dziecka

Jak udało nam się dowiedzieć, pociecha Olgi Bołądź i jej ukochanego od kilku dni jest już na świecie. Serdecznie gratulujemy i czekamy na oficjalne potwierdzenie radosnej nowiny!

Zobacz zdjęcia:

Olga Bołądź
Olga Bołądź z partnerem, fot. KAPiF
Olga Bołądź
Olga Bołądź, fot. KAPiF