Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Niemodne ubrania, które nosili wszyscy! Dziś wolelibyśmy o nich zapomnieć
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 14.11.2019 15:16

Niemodne ubrania, które nosili wszyscy! Dziś wolelibyśmy o nich zapomnieć

niemodne ubrania
.hm.com/

Niemodne ubrania, za którymi szaleli kiedyś wszyscy, a dziś budzą raczej salwy śmiechu niż zachwyt. Każdy z nas miał je w szafie, a być może nadal czekają na najwyższej półce w nadziei, że jeszcze kiedyś ujrzą światło dzienne. Przypominamy elementy garderoby, o których większość z nas wolałaby zapomnieć.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, co jest modne a co wręcz przeciwnie. Powszechnie wiadomo, że moda nieustannie zmienia się i ewoluuje, a to, co jeszcze wczoraj było passé, dziś może królować na światowych wybiegach. Warto zatem być ostrożnym w radykalnych osądach. Postanowiliśmy jednak podjąć ryzyko i stworzyliśmy subiektywny ranking ubrań, które — naszym zdaniem — powinnismy schować na dno szafy. Przynajmniej na razie!

Niemodne ubrania, które nosili wszyscy!

Moda zatacza koło, a określone fasony znikają, by za kilka lat znów świecić triumfy na wybiegach. Z pewnością wiele razy łapaliście się za głowę, przy okazji przeglądania albumów ze zdjęciami sprzed lat. Okazuje się, że stylizacja, na której widok dziś wybuchacie śmiechem, jeszcze kilka lat temu była szalenie modna. Trendy nieustannie ulegają zmianie, dlatego możemy się spodziewać, że to zdjęcie za kilka sezonów to, co dziś uważamy za niemodne, będzie wiodło prym

Baskinki

Jeszcze kilka lat temu baskinki mogliśmy znaleźć w prawie każdej sieciówce. Uwielbiałyśmy je zarówno na wielkie wyjścia, jak i do codziennych stylizacji. Chociaż świetnie podkreślają talię, to tego typu bluzki powoli odchodzą w zapomnienie.

Buty na platformie

Z pewnością marzyłyście o niebotycznie wysokich butach na słupku z wbudowaną platformą, a może miałyście je w swojej szafie?! Wysokie, ciężkie i skracające optycznie sylwetkę buty to już przeżytek!

Chokery

Masywne naszyjniki zapięte ciasno wokół szyi uwielbiały wszystkie gwiazdy. Wysadzane ozdobnymi kamieniami, plastikowe czy materiałowe — wybór był naprawdę ogromny, a sklepowe półki aż uginały się od różnorodności wzorów, fasonów i kolorów. Jednak coraz rzadziej możemy je spotkać zarówno na pokazach mody, jak i na ulicach.

Bolerko

Ten element garderoby stanowił świetne dopełnienie różnorodnych stylizacji zarówno bardziej eleganckich, jak i casualowych. Coraz rzadziej spotykamy je w sklepach i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Zamiast nich zdecydujmy się na luźne sweterki, marynarki lub bomberki.

Niemodne ubrania — podsumowanie

W przeciwieństwie do wielu poradników modowych, które znajdziesz w księgarniach i na wielu portalach internetowych, nie radzimy ci wyrzucać ubrań. Po pierwsze, najważniejsze jest to, żeby czuć się dobrze we własnym ciele i dokonywać świadomych wyborów ubraniowych, które nie są podyktowane wyłącznie modowymi trendami. Jeśli uwielbiasz bolerka i nie wyobrażasz sobie bez nich życia — nie rezygnuj z nich! To zestawienie miało na celu jedynie wypunktowanie najważniejszych trendów, które odeszły w zapomnienie, jednak to subiektywny ranking, za którym nie musisz ślepo podążać.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

niemodne ubrania

Niemodne ubrania 2019 – pamiętacie te buty w londyńskim stylu?

niemodne ubrania

Chokery miała każda szanująca się znawczyni mody. Ostatnio odeszły w zapomnienie.

niemodne ubrania

Kto z nas nie miał bolerka? 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kurtki na lato. Które modele są najmodniejsze w tym roku?
  2. Buty na wesele. Wygodne i modne buty, w których zawsze będziesz wyglądać świetnie
  3. Jak się ubrać do Bazyliki św. Piotra? Podpowiadamy, co wypada, a co nie wypada
  4. Moda lat 90. Trendy, które powróciły i te, o których chcielibyśmy zapomnieć