Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Odchudzona żona Rutkowskiego pokazała się w bikini. Teraz wygląda jak 20-latka
Alicja Markowska
Alicja Markowska 02.05.2024 18:05

Odchudzona żona Rutkowskiego pokazała się w bikini. Teraz wygląda jak 20-latka

Maja i Krzysztof Rutkowscy EA
fot. TRICOLORS/East News

Żona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała się w stroju kąpielowym, eksponującym szczupłą sylwetkę. Przemiana gwiazdy robi piorunujące wrażenie, a sama Maja zdecydowała się wyjawić sprawdzone sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów. Podzieliła się także patentami na modelowanie figury.

Maja Rutkowski przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła swoje nawyki żywieniowe, a także pokochała treningi, które zapewniły jej lepsze samopoczucie, dodały energii i pozytywnie wpłynęły na wygląd.

Żona Rutkowskiego zapozowała w skąpym bikini

Maja Rutkowski, niegdyś Plich, jest żoną jednego z najpopularniejszych detektywów w naszym kraju. Gwiazda poszła w ślady swojego partnera i obecnie jest licencjonowanym detektywem. Wraz z Krzysztofem prowadzi agencję detektywistyczną, a ponadto spełnia się w roli instagramerki.

Maja Rutkowski aktywnie działa w sieci. Na Instagramie gwiazdy znajdziemy wiele postów związanych z życiem prywatnym i zawodowym. W ostatnim czasie gwiazda skupiła się na zmianach w swoim życiu. Przeszła na dietę oraz regularnie wykonuje ćwiczenia fizyczne. To połączenie sprawiło, że Maja wygląda zupełnie inaczej.

Na Instagramie gwiazdy pojawił się obszerny post oraz kilka zdjęć, na których pozuje w skąpym bikini. Zaprezentowała swoje wymodelowane i szczupłe ciało. Uwagę zwraca wysportowany, płaski brzuch, a także zgrabne nogi oraz ramiona.

Sposób Mai na szczupłą sylwetkę

Jak wyznała sama żona Rutowskiego, swoją atrakcyjną figurę zawdzięcza regularnej i skrupulatnej pracy. Maja od stycznia spożywa dziennie 1500 kcal, a ponadto uprawia sport. Rzeźbi swoje ciało ćwiczeniami, które pomogły uporać jej się z problemem zwiotczałej skóry. Jak wyznała, obecna figura jest efektem 5-miesięcznej pracy. Gwiazda zapowiedziała, że w dalszym ciągu chce pracować nad swoją sylwetką.

Kolejnym aspektem wynikającym z regularnej aktywności fizycznej jest poprawa samopoczucia oraz energia do działania. Widoczne efekty dodają Mai dodatkowej motywacji do pracy nad sobą.

To dopiero początek rzeźbienia mojego ciała, gdyż ćwiczenia dają mi takie szczęście i spełnienie, iż sama jestem w szoku — napisała Maja na swoim Instagramie.

O swojej ogromnej przemianie opowiedziała również w filmie. Produkcja ukazała się na oficjalnym kanale Mai w serwisie YouTube:

 

Zobacz zdjęcia:

Maja Rutkowski
Maja Rutkowski w bikini, fot. instagram.com/majaplich
Maja Rutkowski
Maja Rutkowski w bikini, fot. instagram.com/majaplich
Maja Rutkowski
Maja Rutkowski przed metamorfozą, fot. instagram.com/majaplich
Maja i Krzysztof Rutkowscy EA
Maja i Krzysztof Rutkowscy, fot. TRICOLORS/East News
Maja i Krzysztof Rutkowscy EA
Maja i Krzysztof Rutkowscy, fot. Pawel Wodzynski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

Krzysztof Rutkowski wyjawił, dlaczego nagrywano Katarzynę Cichopek. Powody zaskakują

Joanna Opozda zdruzgotana, do domu wraca zalana łzami. Okropne, czego właśnie była świadkiem u weterynarza

Joanna Krupa jest nie do poznania. Jej nowa fryzura robi wrażenie: "Nigdy nie jest za późno"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].