Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Odważne stylizacje gwiazd na festiwalu w Cannes. Na czerwonym dywanie pokazały sporo ciała
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 22.05.2023 18:08

Odważne stylizacje gwiazd na festiwalu w Cannes. Na czerwonym dywanie pokazały sporo ciała

Ashlee Simpson, Chloe Lecareux, Irina Shayk
Matt Baron/BEI/Shutterstock/Anthony Harvey/David Fisher/Rex Features/East News

Cannes to festiwal, podczas którego niezwykle trudno wyróżnić się z tłumu. W końcu dookoła znajduje się mnóstwo pięknych kobiet i mężczyzn, którzy mają nieskazitelny gust i rzeszę wiernych fanów. Niektóre ze zgromadzonych pań zdecydowały się na sprawdzony trik i… pokazały trochę ciała.

Podczas parady gwiazd obecnych na tegorocznym festiwalu w Cannes, uwagę fotografów skupiły 4 kobiety, które postawiły na naprawdę odważne kreacje. Wśród nich należy wymienić modelkę Irine Shayk, Ashlee Simpson, Chloe Lecareux i Salme Hayek. Ciężko oderwać wzrok zwłaszcza od jednej części ciała.

Festiwal w Cannes - istna rewia mody

Festiwal Cannes 2023 zgromadził w jednym miejscu nie tylko aktorów i osoby związane z branżą filmową, ale również modelki, celebrytki i piosenkarki. Wśród nich nie brakowało zjawiskowych kreacji, które wręcz onieśmielały zwykłych zjadaczy chleba. 

Jednak to cztery panie szczególnie wyróżniały się z tłumu. Każda z nich miała nieco inną stylizację, ale łączył je ze sobą fakt, że zachowane zostały w odważnym, seksownym stylu.

Blanka postawiła na najmodniejszy kolor i zaskoczyła prześwitującą stylizacją. Tak przyszła do TVP

Nagość zawsze w cenie

Zacznijmy od nieco zapomnianej piosenkarki Ashlee Simpson. Kobieta wybrała długą, okazałą suknię z ogromnymi rękawami. Całość zachowana była w głębokiej czerni i pięknie podkreślała szczupłą sylwetkę gwiazdy. Ramiona oraz dekolt mocno wyróżniały się na tle kreacji i sprawiały, że cała uwaga skupiała się właśnie w tym miejscu. 

Oczywiście nie można było pominąć modelki Chloe Lecareux, która zdecydowała się na długą stylizację również w czarnym kolorze. Miała ona jednak na sobie zdecydowanie mniej materiału. Góra zakrywała bowiem jedynie fragment brzucha i piersi. Okazała ozdoba na wysokości pępka była dopełnieniem sukienki.

Która kreacja wypadła najlepiej?

Warto także wspomnieć o komplecie, który miała na sobie Irina Shayk. Modelka wyglądała na wyjątkowo poważną, co wspaniale współgrało z jej odważnym strojem. Celebrytka postawiła na skórzaną spódnicę w czarno-czerwonym kolorze i top składający się z dwóch, krzyżujących się pasków na piersiach. Ta stylizacja rozbudziła wyobraźnię zgromadzonych. 

Na deser zjawiskowa Salma Hayek, która w zasadzie oszukała czas. Aktora wyglądała fenomenalnie w długiej do ziemi, połyskującej kreacji. Suknia miała długi rękaw i bardzo głęboki dekolt, ale trzeba przyznać, że gwiazda ma się czym pochwalić i pasuje to do jej codziennego stylu ubierania.

Która stylizacja przypadła Wam do gustu?

Zobacz zdjęcia:

Chloe Lecareux
Fot. Anthony Harvey/Shutterstock/Rex Features/East News
Ashlee Simpson
Fot. Matt Baron/BEI/Shutterstock/Rex Features/East News
Irina Shayk
Fot. David Fisher/Shutterstock/Rex Features/East News
Salma Hayek
Fot. Matt Baron/BEI/Shutterstock/Rex Features/East News