Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Oglądała zdjęcia z imprezy na telefonie męża. Nagle przyszły dwie wiadomości, które zrujnowały jej życie
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 20.09.2023 10:36

Oglądała zdjęcia z imprezy na telefonie męża. Nagle przyszły dwie wiadomości, które zrujnowały jej życie

fot. pexels, zdrada
pexels, wiadomość dowód zdrady

Szczęśliwe związki mogą przetrwać wiele lat, a niektórym parom zdarza się nawet spędzić ze sobą życie. Niestety, bywa, że po drodze pojawiają się sytuacje, których nigdy byśmy nie przewidzieli. Pewnej kobiecie wydawało się, że doskonale zna swojego męża, z którym tworzyła związek od 13 lat. Wszystko się zmieniło przez dwie wiadomości.

Charlotte i Rob byli w sobie bardzo zakochani. Poznali się, gdy byli nastolatkami

Charlotte poznała swojego męża, kiedy miała 18 lat. Para zakochała się w sobie tak bardzo, że pomimo młodego wieku zdecydowali pobrać się dwa lata później. Dziś kobieta ma 33 lata, a jej trzynastoletni związek został poddany ogromnej próbie. 

W internecie zwierzyła się, że nigdy jej niczego nie brakowało. Mąż wspierał ją finansowo, a ona zajmowała się domem. Bardzo dużo pracował, jednak jej to nie przeszkadzało. Rozumiała, że kariera jest dla niego bardzo ważna. Jak donosi Daily Mail, pisała:

Zawsze marzyłam o byciu tancerką, ale moich rodziców nie było na to stać, ale Rob powiedział mi, że mi pomoże. Płacił za moje zajęcia taneczne, kiedy mieliśmy po 20 lat i musieliśmy się trochę męczyć

W Pepco jest jakby luksusowo! Zastawa secesyjna do jadalni to hit, który kupisz już od 12 złotych

Kiedy wzięła do ręki telefon męża, wszystko się zmieniło

Pewnego dnia para wybrała się na imprezę urodzinową siostrzenicy. Kiedy zadowoleni wrócili do domu, kobieta postanowiła obejrzeć zdjęcia z wydarzenia. Ponieważ robił je Rob, sięgnęła po telefon męża.

Już na początku zdziwiło ją to, że telefon miał ustawiony tryb samolotowy. Zrozumiałe, że podczas rodzinnego przyjęcia mógł nie chcieć, aby ktoś mu przeszkadzał, jednak nie było to jego typowe zachowanie. Kiedy przełączyła telefon na normalny tryb, po chwili przyszły dwie wiadomości. Okazało się, że kobieta doskonale zna ten numer. Wysłała je ich przyjaciółka Carol.

Wiadomości mogły z pozoru nie wzbudzić niepokoju, jednak sposób w jaki znajoma zwróciła się do małżonka Charlotte zdradził wszystko. Kobieta przeczytała wtedy:

Kochanie, jesteś już w domu? Napisz do mnie, kiedy będziesz mógł

Zdała sobie wtedy sprawę, że padła ofiarą zdrady.

Niewierny mąż prosi o wybaczenie. Kobieta jest załamana

Jak czytamy w artykule Daily Mail, kobieta jest załamana. Skonfrontowała z mężem to, co odnalazła, a on przyznał się do tego, że ją zdradzał. Wyznał, że trwało to aż pięć miesięcy i zaczęło się po rozwodzie ich przyjaciółki.

Rob i Carol współpracują, a po rozwodzie zaczęli się do siebie zbliżać. Powiedział, że zerwie z nią wszelki kontakt i znajdzie nową pracę, jeśli dam mu drugą szansę.

Na ten moment nie wiadomo, czy Charlotte wybaczy mężowi. Internauci uważają, że nie powinna tego robić.

Spędziliście ze sobą 13 lat i to wystarczy. Czas się rozwieźć

Jeśli zdradził cię raz, zdradzi i drugi

Zdradziły ją dwie osoby. Ile można cierpieć?

Tagi: miłość