Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Open'er 2024. Tak ubrała się Dua Lipa. Jej kreacja to marzenie każdej fashionistki
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 05.07.2024 17:27

Open'er 2024. Tak ubrała się Dua Lipa. Jej kreacja to marzenie każdej fashionistki

None
fot. Instagram

Po dwóch latach wreszcie udało się gwieździe dać muzyczne show polskiej publiczności. A my przyjrzeliśmy się jej scenicznej kreacji, w której zadała prawdziwego modowego szyku. 

Dua Lipa 2 lata temu na Openerze

Dwa lata temu wszyscy czekali na występ Duy Lipy na festiwalu Open'er w Gdyni. Plany w ostatniej chwili zrujnowała deszczowa pogoda, przez którą nastąpiła ewakuacja całego festiwalu na czas trwającej burzy. Gdy wyszło słońce, artystka nie zdążyła już wystąpić dla polskiej publiczności. Obiecała jednak, że za jakiś czas da show, na które czekały tysiące ludzi.

W tym roku gwiazda wróciła nad polskie morze z nową płytą “Radical Optimism” i największymi hitami. Dua Lipa na Open'erze dała prawdziwe show, czym udowodniła, że warto było tyle czekać.

Open'er trwa, a ty nie masz pomysłu na stylizację? Oto nasze propozycje dla niej i niego TOP 8. Z tymi ubraniami i dodatkami zrobisz furorę na festiwalu

Dua Lipa na Open'erze 2024

Drugiego dnia festiwalu 4 lipca gwiazda stanęła na głównej scenie Open'era. I tym razem nie obyło się bez deszczu, a wokalistka sama zażartowała ze sceny:

Jakimś cudem po raz kolejny sprowadziliśmy deszcz, ale tym razem was nie zostawię.

Na szczęście tym razem pogoda nie pokrzyżowała planów, a Dua Lipa dała show dopracowane do perfekcji – począwszy od scenografii, choreografii, stylizacji, aż po wokal. Śpiewała z wielką lekkością. Kilkukrotnie ze wzruszeniem dziękowała za możliwość wystąpienia na  Open'erze. Do zgromadzonej publiczności powiedziała:

Chcę wam podziękować za wsparcie i miłość, jakie dostaję od was każdego dnia. To dzięki wam mogę robić to, co kocham.

Dua Lipa i jej look z tegorocznego Open'era

Za sceniczny wizerunek gwiazdy odpowiada jest stylista Jahleel Weaver i z pewnością to również on przygotował stylizację Dua Lipy na Open'era.

Wokalistka na scenie wystąpiła w czarnej, koronkowej, mocno dopasowanej sukience z rozcięciami i czarnymi długimi kozakami. Stylizację dopełniała srebrna biżuteria i duże agrafki u sukienki, które nadały rockowego pazura.

Makijaż był mocno w stylu glam, inspirowany latami 80., a jako że piosenkarka jest ambasadorką YSL Beauty, to właśnie tymi kosmetykami został on stworzony. Dopełnieniem była fryzura w postaci bardzo kobiecych i błyszczących fal. 

Tak prezentowała się Dua Lipa na Openerze 2024:

11.png
Dua Lipa fot. Instagram @dualipa
22.png
Dua Lipa fot. Instagram @dualipa
55.png
Dua Lipa fot. Instagram @dualipa
88888.png
Dua Lipa fot. Instagram @dualipa
7777.png
Dua Lipa fot. Instagram @dualipa
999999999.png
Dua Lipa fot. Instagram @dualipa
66.png
Dua Lipa fot. Instagram @dualipa