Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Olga Bończyk zaświeciła bielizną na imprezie. Ale figura
Alicja Markowska
Alicja Markowska 02.05.2024 14:06

Olga Bończyk zaświeciła bielizną na imprezie. Ale figura

Olga Bończyk
fot. KAPIF

Olga Bończyk zaskoczyła na salonach oryginalną kreacją. Wygląda niesamowicie, a figury można jej pozazdrościć. Jednak, czy to odpowiedni stój dla dojrzałej kobiety? Sprawdzamy.

Kim jest Olga Bończyk?

Bończyk jest popularną aktorką, która zasłynęła w takich tytułach jak “Na dobre i na złe”, “Barwach szczęściach”, czy “Pierwsza miłość”. Artystka występuje również na deskach teatru. Jednak najczęściej pracuje i też najbardziej rozpoznawalna jest jako aktorka dubbingowa. Użyczyła swojego głosu m.in w “Królu lwie”, “Księżniczce łabędzi” czy “Herculesie”.

Gwiazda spełnia się także muzycznie, wydała kilka solowych płyt. 

Kariera układała się dla niej pomyślnie, a co z życiem prywatnym?

Olga Bończyk wspomina Zbigniewa Wodeckiego. Mieli wspólne plany Zbigniew Wodecki i Olga Bończyk mieli romans? Nigdy nie zaprzeczyli doniesieniom na swój temat

Życie prywatne Olgi Bończyk

Wokalistka ma za sobą kilka nieudanych niestety związków. Z pierwszym mężem, aktorem Jackiem Bończykiem rozstali się po siedmiu latach małżeństwa. Później, ponownie stanęła na ślubnym kobiercu z dziennikarzem Gorazdowskim. Jednak i ten związek nie przetrwał, para wzięła rozwód po dwóch latach. Aktorka nie ma dzieci. 

Kontrowersje w mediach wzbudzała jej relacja ze sławnym muzykiem Zbigniewem Wodeckim. Śpiewali razem na scenie, łączyła ich wyjątkowa relacja, a tabloidy rozpisywały się o romansie. Olga Bończyk powiedziała, że są to plotki, nieprawdziwe i bolesne dla niej. Wodeckim zmarł w 2017 roku.

Przestałam na ten temat mówić, niezależnie od tego, jak długo i co pisały tabloidy - powiedziała artystka w rozmowie z TVP.

Niedawno aktorka pojawiła się na imprezie, zaskakując wybraną kreacją.

Olga Bończyk w prześwitującej kreacji na imprezie

W środę 10 stycznia 2024 roku celebryci pojawili się na Karnawałowej Gali Gwiazd. Wśród nich była Olga Bończyk, która zaprezentowała się w aż trzech różnych kreacjach.  Na ściance pozowała w pięknej różowej sukni. 

Z kolei, przechadzając się po wybiegu, postawiła na nieco bardziej odważne wydanie, w tym czerwoną sukienkę midi. Jednak największe wrażenie, zrobiła ubrana w zestaw numer trzy, czyli prześwitującą kreację, w szarym odcieniu, z kryształkami i odsłoniętą bielizną. Uśmiech nie schodził z twarzy gwiazdy. 

Aktorka prezentowała się fantastycznie, jest dojrzałą piękną kobietą, a figury może jej pozazdrościć niejedna 20-latka.

Olga Bończyk, fot. KAPiF
Olga Bończyk, fot. KAPiF
Olga Bończyk, fot. KAPiF
Olga Bończyk, fot. KAPiF