Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Open'er 2024. Stylizacje gwiazd na festiwalu: ciężarna Zawadzka, Wieniawa, Kazadi…
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 05.07.2024 17:21

Open'er 2024. Stylizacje gwiazd na festiwalu: ciężarna Zawadzka, Wieniawa, Kazadi…

Open'er 2024
fot. mat. prasowe

Na tegorocznym Open'erze w Gdyni nie zabrakło prawdziwej gwiazdorskiej śmietanki. Nawet deszcz nie popsuł ich iście stylizacji. Kto się pojawił w Gdyni?

Open'er 2024

Open'er Festival to najpopularniejszy muzyczny festiwal w Polsce. Wydarzenie odbywa się co roku w Gdyni. Tym razem wystartowało 3 lipca. Zakończy się trzy dni później.

Na scenie przez trzy dni można usłyszeć największe światowe gwiazdy takie jak: Dua Lipa, Doja Cat, Sam Smith. Z polskich artystów swoje show dali lub dadzą Taco Hemingwaya, Kwiat Jabłoni, OKI i inni.

Oprócz muzycznych doznań nie zabraknie innych atrakcji, o które postarali się organizatorzy. Na uczestników festiwalu czeka wiele stref dobrej zabawy, niezliczona ilość foto-budek oraz przestrzeni do instagramowych zdjęć.

Open'er trwa, a ty nie masz pomysłu na stylizację? Oto nasze propozycje dla niej i niego TOP 8. Z tymi ubraniami i dodatkami zrobisz furorę na festiwalu

Gwiazdy na Open'er Festival 2024

Oczywiście na Open'er 2024 przybyło wiele polskich sław. Pojawiły się topowe gwiazdy, takie jak: Julia Wieniwa, Wersow czy król TVN-u Kuba Wojewódzki. Nie zabrakło też najpopularniejszych blogerek modowych i influencerek – wśród nich były Jessica Mercedes i Maffashion. Festiwal odwiedziła także ciężarna Marcelina Zawadzka oraz piosenkarka Patricia Kazadi.

Open'er 2024. Stylizacje gwiazd na festiwalu

A jeśli chodzi o festiwalowe stylizacje naszych gwiazd, to panowała różnorodność i eklektyzm mocno estradowy. Jako że pogoda deszczowa – nie zabrakło w stylizacjach kaloszy czy cieplejszych kurtek. 

W wielu kreacjach przeważały skórzane ubrania i ciężkie masywne obuwie, które jest wręcz stworzone do błotnych nawierzchni. Okulary przeciwsłoneczne i nakrycia głowy towarzyszyły niemalże każdemu lookowi.

Stylizacje gwiazd na Open'er 2024:

IMG_7470.png
Marcelina Zawadzka fot. Instagram @marcelina_zawadzka
IMG_7471.png
Marcelina Zawadzka fot. Instagram @marcelina_zawadzka
IMG_7472.jpeg
Julia Wieniawa fot. Instagram @juliawieniawa
IMG_7412.jpeg
Wersow fot. Instagram @wersow
IMG_7413.jpeg
Wersow fot. Instagram @wersow
IMG_7415.jpeg
Jessica Mercedes fot. Instagram @jemerced
IMG_7435.jpeg
Jessica Mercedes fot. Instagram @jemerced
IMG_7473 (1).jpeg
Maffashion fot. @maffashion_official
vdffr.png
Patricia Kazadi fot. Instagram @kazadi_official
IMG_7475.jpeg
Kuba Wojewódzki fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official

Stylizacja której gwiazdy jest Waszą ulubioną?