Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Pamiętacie wójtową z "Rancza"? Tak dzisiaj wygląda Violetta Arlak, piorunująca metamorfoza
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 30.05.2023 13:42

Pamiętacie wójtową z "Rancza"? Tak dzisiaj wygląda Violetta Arlak, piorunująca metamorfoza

Violetta Arlak
KAPiF

Violetta Arlak zyskała popularność dzięki roli w lubianym przez Polaków serialu “Ranczo”. Bardzo charakterystyczna postać wójtowej, którą odgrywała, tak do niej przylgnęła, że aż trudno zobaczyć w niej teraz inną osobę. Okazuje się, że po latach aktorka przeszła niebywałą metamorfozę. Sporo schudła i zaszalała z fryzurą. 

Można spokojnie powiedzieć, że czas działa na jej korzyść. Aktorka skończyła w tym roku 55 lat, a wygląda na co najmniej 10 mniej! Zobaczcie sami.

Violetta Arlak zaszalała z wizerunkiem

Przez lata aktorka Violetta Arlak prezentowała dosyć swojski, przaśny styl, który swoją drogą bardzo do niej pasował. Z pewnością był także spójny z postacią, którą grała w serialu “Ranczo”. Z wiekiem jednak kobieta zapragnęła coś w sobie zmienić.

My jesteśmy absolutnie oczarowani taką przemianą. Gwiazda prezentuje się zdecydowanie szczuplej.  Natomiast na jej głowie zapanował spokój, a włosy łagodnie okalają buzię aktorki. Trzeba przyznać, że to zmiana na plus.

Ulubione shorty Gigi Hadid hitem zbliżającego się lata. Podpowiadamy, z czym je nosić

Aktorka sporo schudła i zmieniła fryzurę

Uwielbiamy takie pozytywne zmiany, które zazwyczaj zachodzą nie tylko w sferze wizualnej, ale również wewnętrznej. Violetta Arlak rozkwitła i wygląda niesamowicie. Chętnie eksponuje smukłe nogi, a szeroki uśmiech nie schodzi jej z twarzy. 

Widać też, że zainwestowała w zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które uelastyczniły jej skórę i zniwelowały drobne zmarszczki. Z kolei chłodny blond sprawił, że nabrała pazura. Dzięki takiemu odcieniowi piękne oczy aktorki w końcu są na widoku.

Violetta Arlak - co się z nią stało po "Ranczu"?

“Ranczo” to kultowy serial, który przez lata bawił i wzruszał widzów. Violetta Arlak zagrała w nim jedną z bardziej znaczących ról i zapadła widzom głęboko w pamięć. Po zakończeniu produkcji kobieta przyjmowała pomniejsze role, a także na grała w teatrze. 

Można ją podziwiać głównie w Capitolu w Warszawie, gdzie chętnie gości. W jednym z archiwalnych wywiadów artystka przyznała, że teraz skupia się na sobie. Udało jej się wówczas zrzucić aż 20 kilogramów. Jak widać, nadal trzyma się starych postanowień, a image, który prezentuje, zachwyca wszystkich jej fanów!

Zobacz zdjęcia:

Violetta Arlak
Fot. KAPiF
Violetta Arlak
Fot. KAPiF
Violetta Arlak
Fot. KAPiF
Violetta Arlak
Fot. KAPiF
Violetta Arlak
Fot. KAPiF
Violetta Arlak
Fot. KAPiF
Violetta Arlak
Fot. KAPiF
Violetta Arlak
Fot. KAPiF
Tagi: Uroda