Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Futrzane paznokcie to istne szaleństwo. Można je kochać, albo nienawidzić
Marta Kulik
Marta Kulik 01.12.2019 16:50

Futrzane paznokcie to istne szaleństwo. Można je kochać, albo nienawidzić

paznokcie
fot. allison christine, unsplash.com

Paznokcie z futrem podbiły serca wszystkich miłośniczek nietypowych rozwiązań w urodzie. Trend wywołuje mieszane uczucia i skrajne reakcje. Jednych zachwyca, a innych odrzuca już na samą myśl. Specjaliści są w stanie sprawić, że będą utrzymywały się naprawdę długo.

Moda na futrzane paznokcie pojawiła się już kilka lat temu, ale kontrowersyjny manicure znowu cieszy się dużym zainteresowaniem. Miłośniczki zwracają uwagę na jego miękkość i oryginalny wygląd, a ich kreatywność nie zna granic. Przeciwniczki natomiast zastanawiają się, jak wygląda po kilku dniach.

Futrzane paznokcie

Trend na futrzane paznokcie przybiera na sile. Panie znudzone zwykłymi lakierami i niewielkimi ozdobami postanowiły zaszaleć. Do swoich paznokci, wszystkich lub tylko wybranych, przyczepiają spore ilości futra i dodatkowo je ozdabiają. Efekt? Przechodzi najśmielsze oczekiwania. Można je tylko kochać lub nienawidzić.

paznokcie

Nie wszyscy pokochali ten manicure. Niektórzy zastanawiają się, jak wygląda po kilku dniach zmywania naczyń czy wykonywania prac domowych. Widok mokrych dłoni z futerkiem z pewnością musi być jedyny w swoim rodzaju, ale nie wszystkich zniechęca.

Jak zrobić futrzane paznokcie?

Aby zrobić futrzane paznokcie, wystarczy mieć zwykłe lakiery i oczywiście kępki sztucznego futra w wybranych przez siebie kolorach i o odpowiedniej długości. Na taki pomysł wpadła Jan Arnold, współwłaścicielka marki CND, produkującej lakiery. Jej manicure wykorzystano do pokazu mody marki Libertine na sezon jesień/zima 2016.

Fanki tych nietypowych paznokci sądzą, że znacznie trwalszy efekt można uzyskać, używając lakierów hybrydowych. Każda osoba, która zdecyduje się na opublikowanie zdjęć swojego futerkowego manicure, musi liczyć się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami. Internauci nie są w stanie przejść obojętnie obok tak niecodziennego widoku i potrafią w dość dosadny sposób wyrazić swoją opinię na jego temat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

paznokcie

Kolorowe futerko na paznokciach to pomysł dla odważnych.

paznokcie

Fanki ekstremalnych rozwiązań stawiają na ogromne ilości futra.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Idole nastolatek skazani za zbiorowy gwałt. Dwóch piosenkarzy pop wykorzystało nieprzytomne kobiety
  3. Filip Chajzer żartuje z zaburzeń psychicznych Internauci: ”Kiedy jesteście na dnie, Filip Chajzer puka od spodu”
  4. Internauci do dziś spierają się o twarz Agnieszki Radwańskiej. „Co ona ze sobą zrobiła?”
  5. Szczere wyznanie Kingi Rusin zwala z nóg. Nie jest pewna swojej przyszłości, jej słowa mogą zaboleć wielu fanów