Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Wcierała w paznokcie 3 produkty spożywcze. 2 tygodnie później patrzy na swoje dłonie i zamiera
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 21.01.2020 09:50

Wcierała w paznokcie 3 produkty spożywcze. 2 tygodnie później patrzy na swoje dłonie i zamiera

paznokcie
Fot. unsplash.com Sarah Cervantes

Paznokcie mogą przysparzać nam wielu problemów. Z jednej strony, zawsze marzymy, żeby były piękne i zdrowe i nigdy się nie łamały, ale mało kto ma takie szczęście. Ta kobieta, w swoje paznokcie uparcie wcierała trzy produkty spożywcze. Efekt, który zobaczyła dwa tygodnie później, sprawił, że nie mogła znaleźć słów.

Dbanie o piękny wygląd, niestety, może być bardzo kosztowne. Dlatego właśnie wiele osób ucieka się do naturalnych sposobów dbania o swoje włosy i paznokcie. To właśnie zrobiła ta kobieta, która użyła tylko trzech składników, które większość z nas ma w swojej kuchni. Uwaga, bo efekty mogą być nieprzewidywalne.

Potraktowała paznokcie dziwną mikstrurą

Kobieta, która swoim sposobem na dbanie o piękno swoich paznokci podzieliła się w Internecie, zastosowała dziwną miksturę. Kobieta połączyła trzy składniki, których zazwyczaj ze sobą nie mieszamy, i tygodniami fundowała swoim paznokciom kąpiel w niej. Efekty, które zobaczyła, odebrały jej mowę.

Kobieta użyła:

 • ząbka czosnku
 • szklanki soku z pomarańczy
 • 60 ml oliwy z oliwek

Wymieszała ze sobą czosnek i sok pomarańczowy i moczyła w nich paznokcie przez 5 minut każdego dnia. Oliwa powinna znajdować się w osobnej miseczce. Wkładajmy do nich ręce naprzemiennie. Już po kilku takich sesjach można zauważyć znaczną poprawę ich stanu. Stają się błyszczące, pięknie i dużo mniej łamliwa.

Naturalne sposoby na piękne dłonie

 • peeling z oleju kokosowego, soku z cytryny i cukru — połącz te składniki i przez kilka minut wcieraj w dłonie, żeby uzyskać wygładzenie
 • 20 minut kąpieli w oliwie z oliwek — podgrzej w garnku 2 szklanki oliwy z oliwek, a kiedy będzie ciepła, przelej do miseczki. Uważaj, tylko żeby nie była gorąca.
 • 20 minut moczenia rąk w siemieniu lnianym — siemię lniane zalej wodą i gotuj przez kilka minut i kąpiel masz gotową. Zapewni twoim dłoniom ochronę.
 • maseczka z oliwy i żółtka — połącz je ze sobą, nałóż na dłonie i owiń folią. Po 20 minutach zobaczysz niesamowite efekty.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

 1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
 2. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł na scenie podczas koncertu
 3. Mąż Katarzyny Zielińskiej to przystojny biznesmen i absolwent Harvardu
 4. Znaki zodiaku, które mają 6 zmysł. Ich nie da się oszukać, są zbyt inteligentne
 5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu

źródła: popularne.pl, youtube.com/user/MsCatrinaBee, triny.pl