Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Muzułmanki zamiast perfum stosują TO. Kosztuje 13 zł, a ciało pachnie tak, że można oszaleć
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 04.06.2024 16:39

Muzułmanki zamiast perfum stosują TO. Kosztuje 13 zł, a ciało pachnie tak, że można oszaleć

perfumy w kostce
fot. mat. prasowe

Podpowiadamy, gdzie kupić tanio arabskie perfumy w kostce. 

Kultura muzułmańska

Kultura arabska znacznie różni się od europejskiej. To, co nas poróżnia, to oczywiście głównie religia. Islam rządzi się swoimi prawami, które mają ogromne odzwierciedlenie w kulturze bliskiego wschodu. Stroje, które zakrywają kobiece włosy czy twarz, są nam wszystkim znane chociażby z przedruków prasowych czy licznych zagranicznych produkcji. 

Jest wiele nieznanych nam arabskich rytuałów piękności i pielęgnacji ciała, które sprawią, że kobiety z tamtej części świata wyglądają zjawiskowo. Kosmetyki wypuszczane na rynku, z którego w większości korzystają muzułmanie, są często inne od europejskich. Przykładem są perfumy i ich nuty zapachowe – mocne, niekiedy duszące, kadzidłowe, które szturmem zaczęły podbijać rynki w Europie.

Tak reklamują szampon dla kobiet w muzułmańskim kraju. Przygotujcie się na szok Wypiła buteleczkę z podkładem i wywołała oburzenie w sieci. Oto co wymyśliło Estée Lauder

Arabskie perfumy w olejku

Najbardziej znaną formą perfum arabskich są te w olejku. Takie perfumy cieszą się wielką wydajnością i ogromną trwałością. Ich zapach utrzymuje się na skórze nawet przez dwa dni. 

To, co je cechuje, to wysoka jakość składników głównie lokalnego pochodzenia. Zapachy są bardzo orientalne i pobudzające zmysły. Arabskie zapachy są uznawane za dobre, naturalne afrodyzjaki. 

Do najpopularniejszych nut zapachowych perfum arabskich należą: ambra, piżmo, jaśmin i róża, a rzadsze nuty zapachowe to: cytrusy i gorzka pomarańcza. Ale nie tylko perfumy w olejku są popularne w krajach arabskich.

Perfumy arabskie w kostce

To również bardzo popularna forma perfum, które stosują muzułmanki. Zapachowa kostka jest idealna, bo ma wiele zastosować. Może być naturalnym afrodyzjakiem, który zastąpi perfumy, ale też możemy wykorzystywać ją do zapachu w domu czy szafie, aby ubrania pięknie pachniały. Idealnie też sprawdzi się w aucie, torebce i łazience. 

Orientalne arabskie zapachy pobudzają zmysły, a także są bardzo trwałe, bo zapach tej kostki uwalniać się może 2 lata, a nawet i dłużej.  Taka kostka to też fajny prezent dla obu płci.

Co ważne, jest dużo tańsza niż luksusowe perfumy, a zapewnia taką samą intensywność i trwałość. Można ją wcierać w ciało lub umieścić w dowolnym miejscu. Po jakimś czasie warto ją przełamać, by zapach był bardziej wyrazisty.

Muzułmanki uwielbiają perfumy w kostce, używają ich i dzięki temu przepięknie pachną. Kilka perfum w kostce, które kupicie w przystępnych cenach w internecie:

Arabskie PERFUMY w kostce AMBRA piżmo jaśmin 25g - allegro.pl 13,01 zł:

4.png

Perfumy Arabskie w kostce czarne piżmo 25g - allegro.pl 14,42 zł:

3.png

Hemani Musk Al Arabia perfume jamid - kostka 25 g - zapach-orientu.pl 14,99 zł:

5.png

Perfumy arabskie w kostce - piżmo 25g - kosmetykinaturalne.com.pl 17,99 zł:

2.png

Perfumy Arabskie w kostce czarne piżmo 25g HEMANI - mojanatura.pl 19,90 zł:

6.png