Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Piękna Alżbieta Lenska zachwyciła na imprezie. Ten kombinezon kupicie za grosze, a wygląda tak luksusowo!
Alicja Markowska
Alicja Markowska 24.04.2024 15:32

Piękna Alżbieta Lenska zachwyciła na imprezie. Ten kombinezon kupicie za grosze, a wygląda tak luksusowo!

Alżbieta Lenska
Alżbieta Lenska, fot. KAPIF

Alżbieta Lenska jest piękną kobietą. Na ramówce Polsatu urodą i figurę podkreśliła świetnym kombinezonem, który kupicie za grosze. Szczegóły.

Kim jest Alżbieta Lenska?

Alżbieta Lenska jest znana polską aktorką. Jej ojcem jest czeski muzyk i piosenkarz, Tibor Lensky, natomiast jej matka jest Polką. Kobieta ukończyła studia w Stanach Zjednoczonych na kierunku filmowym i teatralnym. Nauki pobierała w prestiżowej szkole Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. 

W telewizji po raz pierwszy Lenska pojawiła się w 2002 r. Wystąpiła wtedy w serialu "Samo życie". Telewidzowie najbardziej kojarzą ją z roli w serialach "Kryminalni", "Ojciec Mateusz" czy "Pierwsza miłość".

Prywatnie jest żoną Rafała Cieszyńskiego, także aktora.

Kłopoty ciężarnej Zosi Zborowskiej. Pokazała zdjęcie. To smutne, przez co przechodzi Ciężarna Ania z "Rolnika" pokazała się po długiej nieobecności. Frywolne koronki nie odwróciły uwagi od jej stanu

Alżbieta Lenska i Rafał Cieszyński

Alżbeta Lenska poznała Rafała Cieszyńskiego w 2005 r. na planie serialu "Anioł Stróż". 

Moja żona przyjechała na plan, gdzie miała do zagrania epizod. Na szczęście wymieniliśmy się kontaktami. Wtedy się w niej »zaćwierkałem«, ale to ona wysyłała pierwsze sygnały... Rozmawiało nam się miło na planie, a później Alżbeta wyjechała, a ja dostałem miły SMS, jeden, drugi... Później zacząłem na nie odpowiadać i tak się zaczęło, aż pojawiły się motyle w brzuchu i latają do dzisiaj - powiedział o ich pierwszym spotkaniu w "Super Expressie" Rafał Cieszyński.

Cieszyński oświadczył się Lenskiej w dniu jej 25. urodzin. Ślub wzięli w Las Vegas. 

Dostaliśmy zaproszenie do Los Angeles na wydarzenie muzyczne z udziałem Pharrella Williamsa. Nie było jeszcze Instagramu, więc nie mogliśmy się pochwalić, że jesteśmy z nim na jednej imprezie i on dla nas śpiewa (śmiech). Wymyśliliśmy, że skoro już tam lecimy, zostaniemy kilka dni dłużej i pojedziemy do Las Vegas. Spędziliśmy tam weekend. Zwiedzając, trafiliśmy przypadkiem do sklepu Tiffany’ego. Okazało się, że dzięki korzystnemu kursowi dolara stać nas na obrączki. Oczywiście na później. Ale skoro już je mieliśmy… Byliśmy przecież w Las Vegas! - mówili w wywiadzie dla "Vivy!".

Obecnie wychowują dwoje dzieci: Zofię i Antoniego. Mają za sobą także straszny moment - okazało się, że Alżbieta jest ciężko chora. Okazało się, że pękł jej tętniak. Przez cały czas leczenia i rekonwalescencji mogła liczyć na męża. Obecnie jest w pełni zdrowa i już wróciła do zawodu.

Alżbieta Lenska na ramówce Polsatu w cudnym kombinezonie

Alżbieta Lenska brylowała wśród gwiazd ramówki Polsatu. Pojawiła się w czarnym, obcisłym kombinezonie ze sztucznej skóry, który świetnie podkreślił jej sylwetkę. Góra bez ramiączek odsłoniła ramiona, za to dół optycznie wydłużył nogi aktorki. Całość dopełniały buty na obcasie, delikatny makijaż i naturalnie pofalowane włosy. Wyglądała świetnie.

Stylizacją Lenska pochwaliła się na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, a także pokazała paragon za kombinezon. Udało jej się go upolować na wyprzedaży w znanej sieciówce. Zapłaciła za niego 29,90 zł!

Pytaliście o kombinezon, który miałam na ramówce, więc zdradzę wam sekret... Niewiele do szczęścia trzeba - napisała. 

Prawda, że za grosze można wyglądać jak z Hollywood?

Alżbieta Lenska, fot. KAPIF
Alżbieta Lenska, fot. KAPIF
Alżbieta Lenska, fot. KAPIF
Alżbieta Lenska, fot. KAPIF
Alżbieta Lenska, fot. KAPIF
Alżbieta Lenska, fot. KAPIF