Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Pokazała pierścionek zaręczynowy, ale coś innego zwraca uwagę. W sieci wylało się na nią wiadro pomyj
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 17.03.2020 11:48

Pokazała pierścionek zaręczynowy, ale coś innego zwraca uwagę. W sieci wylało się na nią wiadro pomyj

pierścionek zaręczynowy
fot. facebook.com @That’s it, I’m ring shaming.

Pierścionek zaręczynowy to dla kobiet najbardziej wymarzona biżuteria. Trudno sobie wyobrazić zaskoczenie tej dziewczyny, gdy zamiast pochwał i gratulacji została zalana falą krytyki, której przedmiotem było to, co znajdowało się na zdjęciu.

Pierścionek zaręczynowy to chluba każdej kobiety. Gdy któraś z pań zostanie jego posiadaczką, koniecznie chce się nim pochwalić, najlepiej w social mediach. Pewna dziewczyna postanowiła to zrobić, jednak nie spodziewała się, że to nie biżuteria stanie się głównym tematem komentarzy. Internauci bez mrugnięcia okiem skrytykowali kobietę.

Pierścionek zaręczynowy przykuł mniejszą uwagę niż…

Choć zaczęło się od krytyki biżuterii, która znajdowała się na dłoni dziewczyny, krytykę internautów wywołało zupełnie coś innego. Był to nieestetyczny wygląd paznokci przyszłej panny młodej.

Serdeczny palec kobiety miał niewyraźny tatuaż, tuż pod zaręczynową biżuterią. Obok, na palcu środkowym i wskazującym, znajdowało się kilka pierścionków, niezbyt wyjątkowej urody. Internauci natychmiast wrzucili to zdjęcie do grupy, w której umieszczano pierścionki przynoszące wstyd. Ale na tym nie skończyła się fala ocen.

  1. Ujawniono do kiedy ma trwać epidemia. Rządowy raport zdradza niepokojące szczegóły
  2. Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach
  3. Malutka dziewczynka zarażona koronowirusem, jest najmłodszą ofiarą w Polsce. Strasznie smutne doniesienia

Najgorsze paznokcie świata

Na grupie, niewiele osób zareagowało na główny przedmiot drwin, czyli na biżuterię. Więcej zainteresowania wzbudził jeszcze jeden element ozdobny dłoni, czyli paznokcie. Internauci nie szczędzili szyderstw na temat szpiczastego ich kształtu, koloru i ozdób. Miały one kolor granatowy, kilka z nich nosiło zdobienie w postaci kilku kryształków, i srebrny efekt marmuru.

Nieprzychylność internautów doprowadziła do wielu kpin, zdjęcie udostępniano i wciąż komentowano. Niektórzy określali je jako paznokcie czarownicy, na sporą ilość nieprzychylnych komentarzy znalazło się kilka miłych, których autorzy stwierdzili, że granat i marmur to piękne połączenie. Jak się okazuje, manicurowe wpadki są codziennością internetu, wiele zdjęć nieudanych wizyt u kosmetyczki króluje w grupach społecznościowych na facebooku, trzeba być wobec tego bardzo uważnym, chcąc pochwalić się nowym etapem w życiu, bo można ulec niemałej krytyce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pierścionek zaręczynowy

To zdjęcie wywołało falę krytyki.

pierścionek zaręczynowy

Pierścionek to symbol oświadczyn. Każda kobieta chce, by był najpiękniejszy i zdobywał masę komplementów, niestety, nie jest to takie łatwe, internauci są bardzo krytyczni.

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: mirror.co.uk