Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Pij go codziennie, a boczki i brzuch znikną w okamgnieniu! Nowy trend wśród influencerek
Małgorzata Beszczyńska
Małgorzata Beszczyńska 06.09.2023 17:54

Pij go codziennie, a boczki i brzuch znikną w okamgnieniu! Nowy trend wśród influencerek

pexels, napój odchudzający
napój odchudzający, pexels

Płaski brzuch, to zazwyczaj nie tylko odpowiednia dieta, ale i systematyczne ćwiczenia. Niestety, zdarza się, że pomimo wysiłku psychicznego i fizycznego, waga spada, a brzuch nadal jest wystający. Może to wynikać ze skłonności do wzdęć, czy problemów hormonalnych. Niestety, nie można zaprzeczyć, że miękki i wystający brzuch, to najczęściej po prostu efekt nadmiernej tkanki tłuszczowej. Jak można temu zaradzić? Okazuje się, że istnieje skuteczny napój, który składa się z tylko dwóch składników. Korzystnie działa na brzuch i wystające boczki!

Jak schudnąć z brzucha? Trenerzy wyjaśniają, gdzie tkwi problem

Wiele osób chciałoby schudnąć jedynie z brzucha, jednak tak naprawdę nie jest to możliwe. Wykonując chociażby “brzuszki” możemy zdecydowanie wpłynąć na uruchomienie mięśni brzucha, ale takie ćwiczenie nie sprawi, że jedynie brzuch stanie się płaski. Najlepiej jest wykonywać ćwiczenia, które angażują całą sylwetkę. Uprawiając ćwiczenia cardio, mamy największą szansę na realne spalenie tłuszczu w krótkim czasie. Ćwiczenia siłowe zaś, sprawią, że nasze ciało przestanie być wiotkie, a gromadzący się tłuszcz przekujemy w mięśnie.

Ma 61 lat i spodziewa się dziecka. Razem z 40 lat młodszym partnerem wzięli udział we wzruszającej sesji zdjęciowej

Dieta na płaski brzuch. Jakie produkty wyeliminować?

Od pewnego czasu po internecie krąży żart, który mówi o tym, że aby mieć płaski brzuch, należy jeść płaskie rzeczy, takie jak pizza, czy naleśniki. Nie jest to oczywiście prawda, ale są produkty, które odradza się spożywać tym osobom, które cierpią na wzdęcia. W dniach, kiedy chcemy np. założyć obcisłą sukienkę, albo strój kąpielowy, weźmy pod uwagę rezygnację np. z warzyw strączkowych, ale i jedzenia glutenu. Wszelkiego rodzaju białe pieczywo może działać “zapychająco”. Zamiast tego postaw na ryż, albo delikatne warzywne puree. 

Napój, który wspomaga odchudzanie. Wystarczą dwa składniki

Ten napój jest banalny w przygotowaniu, zdrowy i polecany przez czołowe influencerki. Nie należy do najpyszniejszych, ale czego się nie robi dla płaskiego brzucha i stracenia boczków. Chodzi o tzw. herbatę kminkową. Wpływa na dobry poziom cholesterolu, przyspiesza spalanie tłuszczu, poprawia metabolizm i obniża cukier! Wystarczy, że zalejesz kminek wrzątkiem i gotowe! Tak przygotowany napój pij codziennie rano, lub przed snem.

Tagi: dieta