Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Pokochały je Cichopek, Kożuchowska i Woźniak-Starak. Jak wystylizować jeansy zimą?
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 29.11.2023 09:17

Pokochały je Cichopek, Kożuchowska i Woźniak-Starak. Jak wystylizować jeansy zimą?

Danik Prihodko/Pexels, Jeansy na zimę
Fot. Danik Prihodko/Pexels, Jeansy na zimę

Jeansy w roli głównej można zobaczyć nie tylko wiosną i jesienią, ale również zimą. Coraz więcej gwiazd lansuje je w swoich stylówkach. W mediach społecznościowych nie brakuje rozwiązań z eleganckimi botkami czy saszkami do kostki. Jak wystylizowały je najbardziej lubiane gwiazdy w Polsce? Zobaczcie te modowe inspiracje.

Jeansy na pierwszym planie

Jeśli lubisz jeansy i w zasadzie ciężko ci wyobrazić sobie ciekawą stylizację, w której brakuje tych kultowych spodni, nie musisz się martwić. Ten materiał coraz chętniej wybierany jest również zimą.

Znakomicie zgrywa się ze stylizacjami, które mają w sobie futerko, kożuch czy wełnę. Wiedzą o tym nasze rodzime gwiazdy, które chętnie prezentuje zdjęcia w nieoczywistych modelach spodni jeansowych. Według nas to właśnie te trzy: Cichopek, Kożuchowska i Woźniak-Starak zasługują na szczególną uwagę. Sami zobaczcie.

Małgorzata Kożuchowska czy Agnieszka Woźniak-Starak?

Małgorzata Kożuchowska ma naprawdę znakomity gust. Wybiera z reguły klasyczne propozycje, do których dokłada elementy dla niej charakterystyczne. Tak było w przypadku tej stylizacji. Gwiazda postawiła bowiem na szerokie jeansy ze sporym rozcięciem na boku nogawki. Trzeba przyznać, że przekształciła je w elegancki element garderoby.

Z kolei Agnieszka Woźniak-Starak zazwyczaj wybiera młodzieżowe rozwiązania, które sprytnie łączy z nowinkami ze świata mody. Tym samym możemy podziwiać na niej ciemno-szare spodnie z szeroką, postrzępioną nogawką i geometrycznym szwem pod kolanem. Dopasowała do nich botki na słupku i czarną marynarkę.

Klasyczna stylizacja dla niskich kobiet od Katarzyny Cichopek

Katarzynę Cichopek od dwóch wcześniej wymienionych kobiet odróżnia gust modowy, a także wzrost. Aktorka nie należy do wysokich kobiet, jednak doskonale wie, jak się ubrać i wspaniale eksponuje swoje walory.

Zdecydowała się na stylowe, krótkie futerko, do którego dobrała jeansy rurki, które optycznie wydłużają jej nogi. Swoistą kropką nad i okazały się ciężkie botki.

Która wersja podoba wam się bardziej?

Tagi: spodnie jeansy