Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Polki już ruszyły do Rossmanna! 2 najbardziej pożądane tusze o wydłużającej formule można kupić za niewiele ponad 30 zł!
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 20.09.2023 05:02

Polki już ruszyły do Rossmanna! 2 najbardziej pożądane tusze o wydłużającej formule można kupić za niewiele ponad 30 zł!

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News/rossmann.pl, Tusze w Rossmannie
Fot.ARKADIUSZ ZIOLEK/East News/rossmann.pl, Tusze w Rossmannie

Dobrej jakości kosmetyki często mają bardzo wysokie ceny. Warto zatem poszukać promocji, które pozwolą nam cieszyć się wspaniałym makijażem bez dużego uszczerbku na portfelu. W Rossmannie właśnie ruszyła promocja na tusze, które mają niesamowite działanie. W mig odmienią twoje spojrzenie.

Jak najlepiej podkreślić spojrzenie?

Magnetyzujące spojrzenie może kompletnie odmienić nasz wygląd. Zalotne, długie rzęsy o intensywnie czarnym kolorze to zatem marzenie wielu kobiet. Co ciekawe można je osiągnąć dzięki odpowiednim produktom do makijażu. Te hitowe kosmetyki zostały uzupełnione o formułę, która znakomicie wpływa na rzęsy.

Znajduje się w nich ekstrakt z bambusa, który sprawia, że stają się one dłuższe i grubsze. Do tego niesamowity efekt utrzymuje się aż do 24 godzin.

Aż trudno uwierzyć, że ta koszula kosztuje tylko 45 zł! Ma najmodniejszy wzór, a krój pozwoli ci ukryć boczki, brzuch i nie tylko

Te 2 hitowe tusze kosztują mniej niż 35 zł

W Rossmannie pojawiła się niebywała promocja. Dwa tusze marki Mayballine kupisz za jedyne 32,99 zł. Mowa o Sky High Lash Sensational, w dwóch wariantach. Jeden zachowany został w intensywnej, ale klasycznej czerni, zaś drugi ma kolor kosmicznie ciemny i znakomicie odbija światło.

Obydwa produkty mają sylikonową szczoteczkę, która dociera do każdego włoska, a to za sprawą kształtu wieży. Dostosowuje się ona do załamań oka.

rossmann.pl, Tusz do rzęs w promocji
Fot. rossmann.pl, Tusz do rzęs w promocji

Te tusze z Rossmanna mają zbawienny wpływ na rzęsy

Warto wspomnieć, że tusze z promocji, które znajdziesz w Rossmannie, odżywają rzęsy i sprawiają, że stają się one dłuższe i grubsze. Efekt “wow” uzyskasz od razu po pierwszym użyciu.

Spojrzenie stanie się wówczas magnetyzujące. Wystarczy jedynie lekko wyrównać koloryt twarzy, a do tego odpowiednio wytuszować rzęsy i efektowny makijaż gotowy.

Tusz do rzęs w promocji
Fot. rossmann.pl, Tusz do rzęs w promocji