Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Pomarańczowe dodatki z Zary i Mango. Tania oferta na miarę Prady
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 13.05.2024 18:55

Pomarańczowe dodatki z Zary i Mango. Tania oferta na miarę Prady

Pomarańczowe dodatki
fot. Zara, Mango, Prada

Pomarańczowy kolor jest hitem wiosny i lata 2024. Duże domy mody i popularne sieciówki w swoich kolekcjach oferują masę dodatków w tym kolorze. Te z Zary i Mango w niczym nie ustępują tym z Prady. No może poza bardzo przystępną ceną…

Pomarańczowe dodatki

Takie dodatki idealnie ożywią wiosenne i letnie stylizacje. Nawet jeśli nie jesteście fankami kolorowych stylizacji, to w czarnych czy stonowanych zestawach akcent w postaci pomarańczowego dodatku, będzie dobrze wyglądał. Wystarczy postawić na jeden detal. Czy będzie to torebka, buty czy biżuteria w tym kolorze? To już zależy od waszej kreatywności. 

Dodatki są dobrym patentem na przemycenie trendów w stylizacji, gdy chcemy w subtelny sposób zaakcentować, że wiemy, co w modowej trawie piszczy, ale nie chcemy być np. od stóp do głów skąpani w trendach i wyglądać jak zerwana z drzewa pomarańcza ;-).

Blond włosy, grzyweczka, kusa spódniczka... Tak dziś wygląda Zosia z "Rodziny zastępczej". Aktorka pojawiła się na premierze Sylwia Bomba nie do poznania w mocnym makijażu i nowej fryzurze

Do czego pasują pomarańczowe dodatki?

Tu odpowiedź jest prosta. Takie dodatki pasują do wszystkiego. Czy to do casualowych, eleganckich, czy nieco bardziej sportowych stylizacji. Dodatki w kolorze energetycznej, nasyconej pomarańczy będą oczywiście idealnym dopełnieniem letnich, wakacyjnych i plażowych stylizacji.  

Pomarańczowe dodatki z sieciówek

Zawsze, jak coś jest modne, to łatwo to dostać. Tak jest i w tym przypadku. Pomarańczowe dodatki znajdziemy oczywiście w sieciówkach, u polskich projektantów, ale też w kultowych domach mody. Kolor pomarańczowy kojarzy się z Hermes i Pradą, ale mu sprawdziliśmy, co oferują Zara, Mango i Bershka. Oto nasze hity – nie tylko cenowe.

Pomarańczowe dodatki z sieciówek:

vvvvv.png
Pomarańczowe dodatki z Zary
9.png
Pomarańczowe dodatki z Zary, Bershki i Mango
10.png
Pomarańczowe dodatki z Zary i Mango
orange.png
Pomarańczowe dodatki z Prady