Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Uroda > Poznajesz? Te kobiety są dziś uznawane za najpiękniejsze na świecie. Tak wyglądały kiedyś
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 08.07.2024 19:55

Poznajesz? Te kobiety są dziś uznawane za najpiękniejsze na świecie. Tak wyglądały kiedyś

None
fot. mat. prasowe

Czy gwiazdy zza oceanu zanim zyskały sławę, były równie piękne co teraz? Sprawdźcie to razem z nami. 

Amerykańskie gwiazdy

Amerykańskie gwiazdy cieszą się popularnością na całym świecie i mają miliony fanów. Na co dzień inspirują nie tylko swoimi osiągnięciami, ale i wizerunkiem. Kreują trendy makijażowe, fryzurowe i modowe. Na zdjęciach i w filmach wyglądają zjawiskowo pięknie. Oolśniewają niczym prawdziwe gwiazdy na niebie. 

Jaki jest ich sekret urody?

Makijaż aperol spritz to hit tego lata, który lansuje Hailey Bieber. Jak go wykonać? Strawberry make-up hitem sezonu. Tak wykonasz go w stylu Hailey Bieber

Poprawianie urody przez amerykańskie gwiazdy

Największe nazwiska Hollywood korzystają z licznych zabiegów poprawiających urodę oraz pozwalających zatrzymać młody wygląd na dłużej. W Ameryce nie brakuje specjalistów i klinik oferujących różnego rodzaju zabiegi “beaty”, a amerykańskim sławom nie brakuje środków finansowych, aby z nich do woli korzystać.

Czasem niestety się i tak zdarza, że niektóre gwiazdy przesadzają z poprawkami i nie przypominają samych siebie.  Kim Kardashian, która jest określana kultem piękna XXI wieku, również pomaga swojej urodzie. Kto jeszcze idzie jej śladem? Odpowiedź znajdziecie w dalszej części artykułu. 

Stare zdjęcia gwiazd

Poniżej zdjęcia, które pokazują, jak gwiazdy wyglądają teraz i kiedyś. Zmiany są ogromne. Niektóre gwiazdy aż ciężko rozpoznać na zdjęciach sprzed lat. 

Oto metamorfozy amerykańskich sław:

kiiim.png
Kim Kardashian fot. Tik tok @creepyboy__
angelina.png
Angelina Jolie fot. Tik tok @creepyboy__
bella.png
Bella Hadid fot. Tik tok @creepyboy__
khloe.png
Khloe Kardashian fot. Tik tok @creepyboy__
cardddi.png
Cardi B fot. Tik tok @creepyboy__
meghan.png
Megan Fox fot. Tik tok @creepyboy__
meghann.png
Megan Three Stallion fot. Tik tok @creepyboy__
kylie.png
Kylie Jenner fot. Tik tok @creepyboy__