Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Przegląd damskich kurtek zimowych na sezon 2023/24. Najdłuższa w HM, klasyczne w Zarze, Mango i Reserved
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 20.09.2023 13:12

Przegląd damskich kurtek zimowych na sezon 2023/24. Najdłuższa w HM, klasyczne w Zarze, Mango i Reserved

hm.com/mohito.com, Kurtka damska zimowa z sieciówki
Fot. hm.com/mohito.com, Kurtka damska zimowa z sieciówki

Kurtki zimowe, które już pojawiają się w sieciówkach to absolutny hit. Warto zawczasu sprawdzić rozwiązania dostępne w sklepach, póki dostępne są wszystkie rozmiary i warianty kolorystyczne. Dużą popularnością cieszą się kurtki koszulowe, ale również narciarskie i fluff. A ty który model wybierzesz dla siebie?

Kurtki zimowe w sieciówkach

Wśród najmodniejszych kurtek na zimę spokojnie można wymienić propozycje koszule, a także stylowe narciarskie elementy garderoby. Dużym uznaniem cieszą się także kurtki fluff, które dają masę ciepła, a przy okazji są kobiecie i uniwersalne.

Najciekawsze modele znajdziecie w Zarze, HM, a także Mango, Mohito i Reserved. Sprawdziliśmy, które z nich mają najwygodniejszy fason.

Polki już ruszyły do Rossmanna! 2 najbardziej pożądane tusze o wydłużającej formule można kupić za niewiele ponad 30 zł!

Kurtki narciarskie damskie: najciekawsze propozycje z sieciówek

Bardzo wygodne kurtki, które z powodzeniem można wykorzystać również na nartach, dostępne są w HM. Charakteryzują się swoją długością, sięgają bowiem aż za kolano. Dodatkowym atutem są pojemne kieszenie i głęboki kaptur obszyty futerkiem. Cena tego okrycia wierzchniego to 279,99 zł.

Kurtka zimowa z HM
Fot. hm.com, Kurtka zimowa z HM

Z kolei druga propozycja zachowana została w czerwonym kolorze. Kołnierz ze stójką chroni szyję, a oversizowy fason sięgający za pośladki będzie wygodny podczas narciarskich szaleństw. Warto wspomnieć, że równie dobrze sprawdzi się także do codziennych stylizacji. Model ten dostępny jest w HM.

hm.com, Kurtka zimowa z HM
Fot. hm.com, Kurtka zimowa z HM

Kurtki koszulowe, a może puchowe?

Ciekawe kurtki koszulowe w dobrej cenie znaleźć można w Zarze, a także w Sinsayu. Co do rozwiązań w wersji puchowej naszą uwagę zwróciła propozycja z Mango w odcieniu jasnej zieleni. Natomiast wersja z Reserved charakteryzuje się szerokim kapturem z ciekawym obszyciem. Model ten ma wydłużony tył i ściągacze na wysokości bioder, które pozwalają na dopasowanie jej do własnych preferencji.

Kurtka zimowa Mango
Fot. mango.com, Kurtka zimowa Mango
Kurtka zimowa z Reserved
Fot. kurtka zimowa z Reserved

W Mango z kolei znajdziecie błyszczącą kurtkę, która sięga tuż za pośladki. Została ona wyposażona w wysoki kołnierz. Ten model do złudzenia przypomina kurtki fluff, za które trzeba zapłacić nawet 2000 zł.

Kurtka zimowa z Mohito
Fot. mohito.com, Kurtka zimowa z Mohito