Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Te ubrania Doda kupiła za mniej niż 50 zł. Ulubiony sklep gwiazdy otwiera się w Polsce
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 15.05.2024 11:48

Te ubrania Doda kupiła za mniej niż 50 zł. Ulubiony sklep gwiazdy otwiera się w Polsce

Doda w SHEIN
fot. Instagram

Doda kocha modę. W swojej szafie ma nie tylko ubrania z największych domów mody. Chętnie sięga też po niedrogie stroje, a marka, w której często kupuje wakacyjne stylizacje, właśnie otwiera swój sklep w Polsce. To tam upolujecie “ciuszki” za mniej niż 50 złotych – dokładnie tak jak “królowa” show-biznesu.

SHEIN otwiera się w Polsce

SHEIN to sprzedawca bardzo szybkiej mody w internecie. Kusi atrakcyjnie niskimi cenami, różnego rodzaju promocjami i łatwą dostępnością modowych odpowiedników drogich marek. Popularność brandu rośnie z dnia na dzień w siłę. Sklep internetowy w styczniu tego roku odnotował aż ponad 6 milionów odwiedzających. 

Po produkty dostępne w ofercie SHEIN sięgają nawet tak wielkie gwiazdy jak Doda.

Ubierz się jak Carrie Bradshaw w "I tak po prostu… 3". Wszystko kupisz w sieciówkach Hity i kity na gali Sukces Pisany Szminką 2024. Rozenek rozczarowała, ale to nie ona wypadła najsłabiej

Co kupimy w SHEIN?

Doda bardzo lubi się z ubraniami z SHEIN. Zwykle tam sięga po stroje kąpielowe, w których odpoczywa na egzotycznych wakacje. W swojej garderobie ma też komplety bieliźniane do chodzenia po domu. Często możemy oglądać piosenkarkę w ubraniach z SHEIN, co oznacza, że to jedna z jej ulubionych platform sprzedażowych. 

Oto co dotychczas Doda kupiła w SHEIN:

Kolorowy strój kąpielowy Shein za 39 zł:

dd.png
Doda w ubraniach z SHEIN

Panterkowy strój kąpielowy Shein – 50 zł:

ddddd.jpg
Doda w ubraniach z SHEIN

Komplet bieliźniany Shein – 48 zł:

doda sh.jpg
Doda w ubraniach z SHEIN

Piżamowy komplet Shein – 73 zł:

shein doda.png
Doda w ubraniach z SHEIN

Kwiatowy komplet z bikini Shein 64 zł Klapki Shein – ok. 50 zł:

ddddd sh.jpg
Doda w ubraniach z SHEIN

Zielony strój kąpielowy Shein – ok. 50 zł:

dddd.jpg
Doda w ubraniach z SHEIN

SHEIN otwiera sklep w Polsce. Gdzie i kiedy?

Skoro Shein cieszy się tak wielką, milionową popularnością, to pewnie możemy liczyć na dzikie tłumy w tym sklepie. Tym bardziej że sklep będzie otwarty tylko przez 5 dni. Od 17 do 22 maja w Galerii Młociny w Warszawie. 

Shein Pop-Up zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze Galerii i czynny w godzinach 10:00-21:00.

Wystrój tego miejsca inspirowany ma być motywem  #BloomwithSHEIN, #BloomInDreams. W ofercie stacjonarnej znajdziemy najnowszą letnią kolekcję. SHEIN zapowiedział także inne atrakcje np. eksperckie porady w kwestiach makijażu. 

Od początku istnienia Shein, celem marki jest sprawienie, aby każdy mógł korzystać z mody bez ograniczeń, np. finansowych. Otwarcie pierwszego w Polsce sklepu typu pop-up jest kolejnym już działaniem realizującym naszą strategię demokratyzacji mody. Jesteśmy szczęśliwi, że po raz pierwszy polscy konsumenci będą mogli zapoznać się z naszym asortymentem stacjonarnie – mówił  Marion Bouchut, dyrektor komunikacji na rynek europejski w Shein, cytowany w oficjalnej informacji prasowej.

Wybierzecie się tam na zakupy? Kto wie, może spotkacie na miejscu Dodę…

SHEIN w Polsce
SHEIN w Polsce