Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Wypełnij ulice kolorem z Dots Socks
Marta Kulik
Marta Kulik 23.02.2020 22:54

Wypełnij ulice kolorem z Dots Socks

skarpetki
fot. materiały prasowe

Cieszymy się wolnością w absolutnie każdym aspekcie naszego życia. Istnieją jednak sytuacje, które wymagają od nas pewnego dostosowania. Idąc na bankiet, wesele, randkę, czy spotkanie rodzinne wciąż wybieramy raczej eleganckie, oficjalne rozwiązania. Nie zawsze mamy ochotę, by narazić się swoim ubiorem przełożonym lub ukochanej babci. Jak zatem w takich sytuacjach wyrazić duszę kolorowego ptaka? Najprościej przez jeszcze bardziej kolorowe dodatki! Może skarpetki? Dlaczego nie!

Skarpetki firmy Dots Socks to odpowiedź na potrzeby młodych ludzi, którzy nie boją się wychodzić poza schematy. Jakie są? Przede wszystkim kolorowe, radosne i odważne, tak byś mógł wyglądać i czuć się wyjątkowo w każdej sytuacji. Idealnie sprawdzą się do sportowych butów i ulubionych jeansów, ale śmiało możesz założyć je także do garnituru, a nawet… szpilek! Moda już dawno przestała nas zaskakiwać, a nawet najbardziej szalone rozwiązania zyskały swoich fanów i trafiły na pierwsze strony magazynów modowych. Na
stronie internetowej polskiego producenta znajdziemy całe mnóstwo propozycji dla
trendsetterów. Jaki wybrać wzór? Możliwości wyboru są nieograniczone! W kropki, paski,
zwierzęta, a może rośliny? Nie zabrakło także… jedzenia! Nikt przecież nie powie, że skarpetki w burgery, czy ananasy nie mogą dopełnić twojej stylizacji.

skarpetki

W ciągu ostatnich lat świat mody przeżył prawdziwy rozkwit. Zmianom uległy nie tylko obowiązujące trendy, ale także nasze podejście do ubrań i dodatków. Te drugie miłośnicy niecodziennych stylizacji chętnie wykorzystują, by ubarwić swój wygląd, a także wyrazić siebie. Co zrobić w sytuacji, kiedy powinniśmy wyglądać elegancko, ale jednocześnie chcielibyśmy odrobinę zaszaleć? Jak się okazało z pomocą przyszły nam… skarpetki!

Choć od lat stanowią nieodłączny element jesienno-zimowych stylizacji, w ostatnim czasie znacznie zyskały na popularności. Bywają kolorowe, we wzroki, z nadrukiem i… jakie tylko przyjdą nam do głowy. Skarpetki, bo o nich mowa, na dobre wypełniły ulice kolorem! To w końcu idealne rozwiązanie, by zaszaleć i wyrazić siebie. Z jednej strony czasy, w których ktokolwiek mówi nam, jak powinniśmy wyglądać już dawno mamy za sobą.

www.dots.shop.pl – It’s pretty stuff for pretty people. W pełnej gotowości do walki z szarością, nudą i sztampą.

skarpetki

Masz głowę pełną pomysłów i bacznie obserwujesz obowiązujące trendy? Firma Dots
Socks zaprasza do współpracy młodych, kreatywnych trendwatcherów. Napisz o swoim stylu, zainteresowaniach oraz o tym, co zwróciło twoją uwagę w świecie mody i spotkaj się z twórcami marki, by wcielić swoje pomysły w życie! Dołącz do kolorowego teamu wysyłając zgłoszenie z prezentacją na adres mailowy [email protected].

skarpetki