Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Skończyła 60 lat i została “kuguarzycą”. Coraz więcej kobiet podejmuje taką decyzję
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.03.2023 10:00

Skończyła 60 lat i została “kuguarzycą”. Coraz więcej kobiet podejmuje taką decyzję

Kuguarzyca
fot. tiktok.com@karenleepoter

Starsze kobiety, które nie rezygnują z życia seksualnego, a wręcz przeciwnie: odkrywają je na nowo, zwłaszcza z młodszymi od nich mężczyznami, bywają nazwane kuguarzycami. Niektóre obrażają się na to określenie, inne używają ich z dumą, jak pewna TikTokerka.

Użytkowniczka popularnego portalu społecznościowego nagrała film wraz ze swoją przyjaciółką. Obie kobiety opowiadają na nim, co odkryły po tym, jak ukończyły 50. rok życia. Okazało się wtedy, że bardzo interesują się nimi młodzi mężczyźni.
 

Kim jest kuguarzyca? TikTokerka opowiedziała o tym zjawisku

TikTokerka, używająca w sieci danych KarenLee Poter, nie boi się opowiadać o swoim życiu seksualnym. Na jednym z nagrań przedstawiła swoją przyjaciółkę Nancy, która, podobnie jak ona, lubi określać się mianem kuguarzycy.

Kobiety opowiedziały, że mają obecnie powyżej sześćdziesięciu lat, a już dekadę temu odkryły, że nie narzekają na brak zainteresowania ze strony młodszych od nich mężczyzn. Ci zaś szukają w nich tego, czego nie znajdują u swoich rówieśniczek.
 

Czy smalec gęsi działa na zmarszczki? Właściwości i efekty

Kuguarzyca opowiedziała, czemu przyciąga młodszych mężczyzn

Karen Lee chętnie spotyka się z młodymi kochankami. O swoich doświadczeniach nie tylko nagrywa filmy na portalach społecznościowych, ale też pisze książki. Na nagraniu opowiedziały, co dojrzałe kobiety mają do zaoferowania młodszym mężczyznom.

Karen oraz Nancy podkreśliły: "Możemy dać pewność siebie i bezpieczną relację, bez żadnych gierek". To właśnie ma różnić je od młodszych kobiet. Na dodatek, ze względu na ich doświadczenie, mogą wiele nauczyć młodych mężczyzn.
 

Internauci tłumnie komentują filmy kobiet

Do tej pory film doczekał się ponad 700 komentarzy oraz kilkuset tysięcy wyświetleń. Internauci żywo komentują wyznania obu TikTokerek, wielokrotnie przyznając im rację:

Wiem to też jako starszy facet.
– Mówią prawdę.
– Wiele nauczyłem się od starszej kobiety – piszą komentujący.

Nagranie kuguarzyc zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:


 

Tagi: Styl życia