Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Spotkanie prasowe "Dzień Dobry TVN". Wszyscy w grzecznych stylizacjach, wyłamała się Paulina Krupińska
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.02.2023 14:54

Spotkanie prasowe "Dzień Dobry TVN". Wszyscy w grzecznych stylizacjach, wyłamała się Paulina Krupińska

Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska, Małgorzata Rozenek
fot. KAPiF

Na spotkaniu prasowym "Dzień Dobry TVN" stawiły się największe gwiazdy śniadaniówki. W obiektywie aparatów tylko niektóre zadały prawdziwego szyku. O części stylizacji wolelibyśmy zapomnieć.

Poranny program TVN cieszy się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu na charyzmatycznych prezenterów, którzy każdego dnia z pozytywną energią witają widzów. Podczas prasowego spotkania właśnie takiej otoczki zabrakło niektórym gwiazdom.

Gwiazdy "Dzień Dobry TVN" nie olśniły na spotkaniu prasowym

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że prowadzący śniadaniówki pomylili wydarzenie z rozpoczęciem roku szkolnego. Nie brak tu inspiracji na mundurek szkolny czy strój galowy podczas przedstawienia.

Już pierwszym przykładem jest Małgorzata Ohme, która założyła zwykłą białą koszulę z długim rękawem oraz skórzane spodnie w czarnym odcieniu. Choć nie da się jej ująć elegancji, stylizacja wypadła wyjątkowo nudno i bez wyrazu.

Małgorzata Ohme
fot. KAPiF

Podobnym kryterium podczas wyboru stroju najwidoczniej kierowała się Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka próbowała ratować czarne spodnie bardziej wyrazistą górą w drobną kratę. Niestety z powodu kołnierzyka nie sposób nie pomyśleć o czasach szkolnych. Jej programowa koleżanka, Ewa Drzyzga postawiła na białe spodnie i szalenie oklepaną bluzkę w czarno-białe paski. Nawet mieszanie materiałów w postaci jeansowego żakietu nie pomogło stylizacji.

Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak
fot. KAPiF

A jak już o bieli mowa nie sposób nie zwrócić uwagi na kreację Małgorzaty Rozenek. Podczas prasowego spotkania "Dzień Dobry TVN" wystąpiła ona w lśniącym, jasnym komplecie. Od stóp do głów reprezentowała jeden kolor wraz z białym pierścionkiem na palcu. Choć stylizacja z pewnością zwróciła uwagę pośród tłumu, nie można tu mówić o modowym objawieniu.

Małgorzata Rozenek
fot. KAPiF

W przypadku mężczyzn jest schludnie, acz równie nudno. Krzysztof Skórzyński postawił na ciemną stylizację dopełnioną szarą kamizelką. Widzowie wiele razy widzieli go w takim wydaniu podczas prowadzenia śniadaniówki.

Krzysztof Skórzyński
fot. KAPiF

Marcin Prokop wybrał identyczną kolorystykę co kolega, jednak zdecydował się na bardziej nowoczesne wydanie. Na całe szczęście do szarego garnituru włożył czarny golf, który dodał mu uroku.

Marcin Prokop
fot. KAPiF

Andrzej Sołtysik co prawda ratował stylizację brązowymi spodniami, by dopasować się do swojej programowej koleżanki, jednak wybierając czarną górę, zupełnie pomylił trendy. Zapowiadało się ciekawe, wyszło niestety przeciętnie.

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik
fot. KAPiF

Oni uratowali spotkanie prasowe "Dzień Dobry TVN"

Na całe szczęście wśród gwiazd znalazły się też stylizacje godne zapamiętania. Jedna z nich należała do Anny Klaczyńskiej, która zdecydowała się na garnitur w jasnobrązowym kolorze. Prawdziwym hitem był jednak piórkowy kwiat przyczepiony do jej marynarki. Biorąc pod uwagę pudrowy róż ozdoby i bordowy top prezenterka doskonale połączyła pozornie niepasujące odcienie.

Anna Kalczyńska
fot. KAPiF

Zdecydowanie miejsce na szczycie należy jednak do Pauliny Krupińskiej oraz Damiana Michałowskiego. Duet pojawił się w żywych kolorach, które już na wstępie zapowiadały nadchodzącą wiosnę.

Prezenterka włożyła zwiewną sukienkę w kwiatowe wzory w ciepłych odcieniach pomarańczu. Jej programowy kolega postawił na luźny look urozmaicony koszulą w soczystym odcieniu zieleni. W takim wydaniu aż czuć pozytywną energię bijącą od gwiazd "Dzień Dobry TVN".

Paulina Krupińska, Damian Michałowski
fot. KAPiF

Niestety na spotkaniu zabrakło Filipa Chajzera oraz Doroty Wellman, którzy występują w ducie z Małgorzatą Ohme i Marcinem Prokopem. Możemy jedynie się zastanawiać, na jaki styl postawiłby pozostali prowadzący śniadaniówki.

Prowadzący Dzień Dobry TVN (2)
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Dół stylizacji 66-letniej Olejnik to jakiś obłęd. Wystroiła się niczym odważna nastolatka

  2. Doda zabrała głos po głośnej gali. Właśnie opuszcza Polskę: "Pierwszy raz nie spodziewam się niczego"

  3. Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].