Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Chcesz, żeby twoja stylizacja wyglądała na droższą? Mamy na to sposób
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 20.06.2018 15:00

Chcesz, żeby twoja stylizacja wyglądała na droższą? Mamy na to sposób

Stylizacja
instagram.com

Nadanie naszej kreacji (niekoniecznie drogiej) szyku i elegancji nie należy do rzeczy najtrudniejszych. Poznajcie sposoby, by Wasza stylizacja wyglądała na droższą niż w rzeczywistości.

Stylizacja w jednym kolorze, elegancka, dobrze skrojona marynarka to tylko niektóre sposoby na to, by sprawić, że nasz look nabierze prestiżu. Poznajcie więcej trików;).

Stylizacja droższa, niż w rzeczywistości

Aby nadać swojemu outfitowi eleganckiego i szykownego wyglądu warto zainwestować w jedną, dobrą jakościowo rzecz. To może być torebka, buty, kapelusz albo okulary. Chodzi po prostu o to, aby zamiast wydawać każdego miesiąca pieniądze na kolejne dodatki, które po jednym sezonie często nadają się do wymiany, oszczędzić na porządną, skórzaną torebkę. Niekoniecznie musi być skórzana, materiał ten budzi pewne kontrowersje, nie bez powodu, jednakże dbajmy, by tworzywo, z jakiego będzie wykonana było wytrzymałe.

Kolejnym sposobem na dodanie sobie prestiżu to tworzenie outfitu w jednym kolorze. Elegancji dodaje także drobna biżuteria. Podkreślamy, drobna, jej nadmiar może bowiem spowodować, że zamiast epatować elegancją, będziemy świecić się niczym sroki.

Jeśli chodzi o niezawodne części garderoby, które sprawiają, że inni czują w stosunku do nas respekt, nie można zapominać o żakiecie. Marynarka, nawet ta z sieciówki, o ile jest dobrze skrojona, sprawdzi się zarówno w stylizacjach eleganckich jak i casualowych. Zawsze warto mieć ją w swojej szafie.

Dbajmy o swoje ubrania

Przechodzimy do rzeczy najważniejszej. Nawet najdroższa sukienka nie będzie dobrze wyglądać, jeśli nie będzie wyprasowana! Dużo kobiet o tym zapomina, myśląc, że sama marka załatwi sprawę. Nic bardziej mylnego. Wymemłane, pogięte lub zabrudzone części garderoby sprawiają, że jesteśmy postrzegane jako niechlujne i bez gustu. Nasza stylizacja bardzo na tym traci. Nie popełniajmy tego błędu. Garderoba wymaga pielęgnacji, tak samo, jak nasza skóra.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak powinno pachnieć lato 2018? Przedstawiamy zapachowe HITY
  2. Horoskop tygodniowy 11.06-17.06
  3. Szczoteczka soniczna – jej skuteczność i działanie
  4. 5 orientacji seksualnych, o których istnieniu nawet nie miałeś pojęcia

źródło: cosmopolitan.pl