Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Sukienki na komunie i wesele z sieciówek. Kosztują grosze
Anna Koperska-Kolbusz
Anna Koperska-Kolbusz 10.05.2024 12:44

Sukienki na komunie i wesele z sieciówek. Kosztują grosze

sukienki na komunię i wesele tanie
fot. Zara

Sukienki na wesele i komunię z Zary na lato 2024. Gdy mowa o tak ważnych wydarzeniach pojawia się pytanie, w co się ubrać? My przychodzimy z podpowiedziami, jakie sukienki wybrać na te wyjątkowe i piękne rodzinne chwile.  

Jaka sukienka na komunię i wesele?

Wybór sukienki na odświętną uroczystość nie zawsze bywa łatwy. Jak sobie ułatwić to zadanie? Po pierwsze należy sprawdzić, czy na zaproszeniu nie ma określonego dress code'u, jeśli jest, to już mamy podpowiedź. A gdy go nie ma, to warto wziąć pod uwagę pogodę i zaczerpnąć z trendów, a najlepiej postawić na motyw, z którym się lubimy. Bo gdy lubimy jakiś kolor czy wzór, to przekłada się też to na nasze samopoczucie i na to, że dobrze się w danej rzeczy prezentujemy. 

Uciekł z Polski i wystąpił w niemieckim "Top Model" Odchudzona żona Rutkowskiego pokazała się w bikini. Teraz wygląda jak 20-latka

Sukienki z Zary na komunie (lato 2024)

Sukienki na komunie powinny być nieco spokojniejsze i skromniejsze i mało krzykliwe. Warto postawić na jasne kolory biele, kremy, pastele. Jeśli chodzi o wzory, to polecamy te romantyczne i kwiatowe. 

stylizacje na sylwestra jak ubrać się na sylwestra stylizacje dla par anrika i szafa gra fashion couple (2).png
Sukienki z Zary na komunie
stylizacje na sylwestra jak ubrać się na sylwestra stylizacje dla par anrika i szafa gra fashion couple (1).png
Sukienki z Zary na komunie

Sukienki z Zary na wesele (lato 2024)

Jeśli chodzi o sukienki na wesele – można już bardziej zaszaleć z kolorem i krojem. Biel i kremy raczej odradzamy ze względu na wyjątkowość tego koloru, który “zarezerwowany” jest dla panny młodej. Polecamy postawić na kolory. Warto wybrać sukienkę w swoim ulubionym i pasującym do twarzy odcieniu.

ccc.png
Sukienki z Zary na wesele (lato 2024)
stylizacje na sylwestra jak ubrać się na sylwestra stylizacje dla par anrika i szafa gra fashion couple (4).png
Sukienki z Zary na wesele (lato 2024)