Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Styl Życia > Sylwestrowy niezbędnik w kolekcji Sinsay Magic Night. Gotowa na Nowy Rok?
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 17.12.2019 16:58

Sylwestrowy niezbędnik w kolekcji Sinsay Magic Night. Gotowa na Nowy Rok?

sinsay
materiały prasowe LPP

Nowe propozycje Sinsay zaskakują mnogością fasonów, ale całość łączy silny motyw przewodni. Mowa o błyszczących aplikacjach, cekinach i brokacie, czyli szeroko rozumianym połysku, który w ostatnią imprezę roku okaże się nie do przecenienia.

Odliczanie do najważniejszej nocy w roku rozpoczęte! To właśnie zbliżający się sylwester skłonił projektantów Sinsay do stworzenia imprezowej kolekcji Magic Nights. Nasze nowe propozycje obejmują zarówno casualowe fasony (t-shirty, spódnice, bamberki), jak i wyjściowe topy oraz sukienki o różnych długościach.

Sylwester z Sinsay

Całość łączy spójna paleta kolorystyczna z czernią,
różem i srebrem w rolach głównych oraz widoczny na pierwszy rzut oka motyw przewodni, czyli połysk. Niezależnie od fasonu, ubrania z kolekcji Magic Nights mienią się setkami cekinów, lureksowych nici i błyszczących aplikacji. Dopełniają je tiulowe akcenty i spory wybór lekkich, wieczorowych narzutek, które ułatwią tworzenie wyjściowych stylizacji.

Kolekcję Magic Nights promuje sesja inspirowana wrotkarskimi dyskotekami, które przed laty rządziły wśród amerykańskich nastolatek. Zdjęcia przedstawiają sylwestrowe stylizacje w ich
naturalnym środowisku, czyli klubie nocnym. Wzrok przykuwają inspirujące zestawienia metalicznej faktury i tiulu albo brokatowego kompletu i transparentnej narzutki. Na oprawę stylizacji składają się fantazyjne makijaże z połyskującymi cyrkoniami, które pokazują, że w Sylwestra blasku nigdy za wiele.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sylwester

Sylwester z Sinsay na pewno będzie stylowy.

sylwester

Stylizacje pełne cekinów i blasku podbiją twoje serce!

sylwester

Gotowa na Sylwestrową noc?

sylwester

Blask, srebro i cekiny.

sylwester

Sylwester z Sinsay będzie udany!