Kobieta.Swiatgwiazd.pl > Moda > Sylwia Bomba nie do poznania w mocnym makijażu i nowej fryzurze
Alicja Markowska
Alicja Markowska 04.05.2024 15:21

Sylwia Bomba nie do poznania w mocnym makijażu i nowej fryzurze

Sylwia Bomba
fot. KAPiF

Sylwia Bomba nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Celebrytka zaprezentowała im właśnie efekty swojej najnowszej metamorfozy. Gwiazda TTV postanowiła upodobnić się do znanej artystki!

Kim jest Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba to uczestniczka popularnego programu stacji telewizyjnej TTV “Gogglebox”. W formacie wraz z Ewą Mrozowską-Kozłowską komentowała różne produkcje przez wszystkie 13 sezonów. Kobieta ukończyła Wydział Sztuki w Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną W Łodzi. Bomba zawodowo zajmuje się fotografią i prowadzi profesjonalne studio. 

Sylwia miała również okazję wystąpić w “Tańcu z gwiazdami”, gdzie partnerował jej Jacek Jeschke. Para zaszła do ćwierćfinału programu.

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins poszli na całość! Wyeksponowany brzuszek w roli głównej. Romantyczniej się nie dało Sylwia Bomba wystrzeliła bombę! Ludzie oszaleli! Coś takiego zdarza się tylko u zagranicznych gwiazd

Związek Bomby Collinsa

Bomba ma za sobą ciężkie przeżycia. W latach 2007-2021 była związana z prezesem klubu Znicz Pruszków, Jackiem Ochmanem. Para w 2019 roku doczekała się córki, Antoniny. Ochman zmarł w lipcu 2022 roku. 

W zeszłym roku Sylwia Bomba związała się z jednym z braci Collins - Grzegorzem, który również jest znany dzięki występom w stacji telewizyjnej TTV. Para chętnie pozuje razem na ściankach oraz dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego w mediach społecznościowych.

Sylwia Bomba w pięknej odsłonie

Sylwia Bomba pokazała na Instagramie efekty współpracy z przyjaciółką z “Gogglebox” Ewą Mrozowską-Kozłowską, która zawodowo zajmuje się makijażem. Pierwsza z pań uczestniczyła w sesji zdjęciowej, miała pięknie wystylizowane loki, a Ewa wykonała jej mocny make-up. Do fotografii dodała opis, w którym zadała pytanie obserwującym:

Kogo przypomina wam Sylwia ? Wygląda nieziemsko ?

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, jednak nie pojawiła się poprawna odpowiedź. Warto zwrócić uwagę, że do posta została dodana piosenka w tle, a mianowicie utwór “Tattoo” wykonaniu Loreen, szwedzkiej wokalistki i zwyciężczyni Konkursu Eurowizji w 2012 i 2023 roku oraz hasztag z jej imieniem. Bomba zabrała głos:

No nie wierzę, że nie zgadł jeszcze nikt - napisała pod postem.

Jednej z fanek gwiazdy stacji TTV udało się odpowiedzieć prawidłowo:

Myślę, że tu piosenka nie przez przypadek została wybrana bo szczególnie fryzura jak @loreenofficial.

Sylwia Bomba, fot, Instagram
Sylwia Bomba, fot, Instagram
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska, fot, KAPiF
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska, fot, KAPiF